Lotr mod Hornburg "Destek"

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar yeni bir mod çıktı. Invasion modunda bir lotr modu. Şimdilik pek birşey yok . Herkesin yardımına açık bir mod.Oyuzden yardım etmek isteyenler olursa modellerini buraya gonderebilir bende isimlerini Creditse yazdırıp bu moda ekletebilirim.

Modun ana sayfası:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,150316.0.html

Ssler:
119yzwo.jpg
29m1yzp.jpg
o882s6.jpg

Aslında ak eladan bir kaç model almaya planlıyorum. Modu yapan canlarımla birdaha konuşacagım.

Yardımlarınızı bekliyoruz Trnin yetenekli gençleri

Osturuktan modellerde atmayın  :smile:

fantazik kılıçlarla çok ilgileniyorum ama kimse hiç bi mod istemiyo sana verebilirim ama kaplamasız kaplama yaparsın

Fantastik kılıç ihtiyacı yok. LotR ihtiyacı var.

Bir bakalım, elimizden gelen desteği veririz elbet.

Herr Mannelig şarkısını ekleyebilirlerse moddan çıkmam =)

şaka bir yana referans varsa model de var =)

Az önce bir gireyim dedim. Yabancılarla konuştum filan. Full Invasiondan daha kolay ve eğlenceli bulmuşlar.

Bir tane SS aldım. Kasmasın diye minimum çözünürlükte, ama yinede kastı ya :grin:
5085b29d.jpg

Edit: Birşey gözükmemiş. :smile:

Ben. Yanlız, PMden referans vesaire ilgili bir bilgi verirsen yanlış kaplama yapma olayını kaldırsak?

Edit: Linkte bir sorun var sanırım.

şimdi bi tek lotr modelimi stiyosun başka bişi istemiyomusun yoksa bende fantasik model çok  lotr modelide yaparım

Fantafizik modellere değil, LOTR modellerine ihtiyaçları var.

Yanlız, hemen hazırlanacak bir model iyi olmayacaktır. Üzerinde biraz çalış.

@nem, müzik bağışı yapabiliyormuyuz?

tüh ss lerde benim adım çıkmamış fotolor çekilirken oynuyordum halbu ki neyse ne modellerine ihtiyacınız hangi devletin  var ona göre yapayım

Back
Top Bottom