In Progress Lordlar ve paralı askerler taraf değiştiriyor

Users who are viewing this thread

100K verip de ikna ettiğim lordlar kiraladığım paralı askerler oyun içinde 1-2 gün sonra krallığı terk ediyor. Son güncellemeyle ikna etmek bile imkansız oldu. Haftalardır yama bekliyordum hala gelmedi

Merhabalar, bu sorunu yaşadığınız oyun versiyonunu bizimle paylaşır mısınız? Daha önce bir mod yüklediyseniz lütfen bize bildirin.

Hala lordları ikna edemiyorum. 9k parası olan lorda 90k para vermeme, envanterimdeki her şeyi vermeme rağmen ibre bırakın yarıya gelmeyi tırnak ucu kadar çıkıyor.

Evet 1.5.1 de cidden böyle bir olay var tek bir lord u ikna etmek için 800k para vermem gerekiyor krallığımı güçsüz görüyorlar sıkıntı var çözemedim ama 800k paraya anca tav oluyorlar. Eski sürümlerde max 300-400k verdiğimi hatırlıyorum.

Hala lordları ikna edemiyorum. 9k parası olan lorda 90k para vermeme, envanterimdeki her şeyi vermeme rağmen ibre bırakın yarıya gelmeyi tırnak ucu kadar çıkıyor.
Bu pekde hata sayılmaz. Para isteme belli değişkenlere bağlı. Senin krallığının gücü ve şehir-kale sayısı. İkna ettiğin adamın krallığının şehir kale sayısı önemlidir.Eğer güçsüzsen senden 1m de iste 3 m de başıma geldi çünkü. O yüzden yıkılmaya yakın, bir kaç şehri kalmış krallıklardan adam topla öyle öyle düşecek istedikleri para. Birde perkler çalışıyormu emin değilim ama bununla ilgili bir perk vardı tam hatırlayamadım ya cazibedeydi yada ticarette.

Bu pekde hata sayılmaz. Para isteme belli değişkenlere bağlı. Senin krallığının gücü ve şehir-kale sayısı. İkna ettiğin adamın krallığının şehir kale sayısı önemlidir.Eğer güçsüzsen senden 1m de iste 3 m de başıma geldi çünkü. O yüzden yıkılmaya yakın, bir kaç şehri kalmış krallıklardan adam topla öyle öyle düşecek istedikleri para. Birde perkler çalışıyormu emin değilim ama bununla ilgili bir perk vardı tam hatırlayamadım ya cazibedeydi yada ticarette.
Önceki güncellemelerde öyle değildi. Parası mülkü az olan lordları ufak bi meblağ karşılığında kendi tarafına geçirebiliyordun. Son birkaç güncellemeden sonra oldu bu hala da çözülemedi.

ben şimdiye kadar kaç lordu tarafıma çektiysem hepsi de kaçtı daha 1 tane klan dahi çekemedim bi keresinde 1m para verdiğimi hatırlıyorum 2 gün sonra geri eskisine döndü

Back
Top Bottom