In Progress Lord ikna etme fiyatındaki absürtlük

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: e1.5.0]
e1.5.8
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

Cevdet

Master Knight
WBVCWF&S
Lordu ikna ettim tarafıma çekmek için fakat destek istediği zaman tüm malımı mülkümü vermeme rağmen yine de barı dolduramıyorum.

mexxico

Sergeant Knight
Sıkıntı yok, ikna olması durumunda 1-2M'den çok para hala isteyebilirler. Bununla ilgili aslında 300-400K'dan çok para istiyorsa baştan ilgilenmiyorum demesi işi var o yapılacak.

Cevdet

Master Knight
WBVCWF&S
Ama aramızdaki ilişki de çok iyi olan bir klan, +35 ilişkimiz olmasına rağmen bu paraları istemesi şahsen absürt geldi

Sahloknir0

Recruit
WB
Absürt ama bilerek yapıldığını düşünüyorum. Tamamen ilişkiye bağlı olsa, savaştığınız kişiyi sürekli dövüp ilişki kasıp sonra da savaşmadan kendi tarafınıza çekerek tüm krallıkları alırsınız. Bu da biraz fazla kolay olurdu. Ama yine de bir ayar çekilmesi gerekiyor.

Unique

Master Knight
WB
Sanırım çekmeye çalıştığınız kişinin elinde çok fazla mal varlığı olmaması lazım

mexxico

Sergeant Knight
Sanırım çekmeye çalıştığınız kişinin elinde çok fazla mal varlığı olmaması lazım
Evet ilişkiden çok bu önemli. Klanın finansal durumu iyiyse elinde çok kale şehir varsa kendi kralıyla arası iyiyse istediği tutar milyonu geçebiliyor.

Top Bottom