lord çekme

Users who are viewing this thread

kaarga

Recruit
Kendi krallığımı kurdum fakat yanıma bir türlü lord çekemiyorum.Kıçı kırık toprağı olmayan klana teklif sunuyorum şaka gibi bende 150k dinar istiyorlar aramda kötü değil 10 civarı birde toprağı olan soylular var ilişkim 50 fakat bende 300k dinar veriyor otomatik bar %10 anca doluyor yani milyonlar isteniyor.Ticaret ekranında tımarlarda şehir verme olsa adama krallığıma katılır katılmaz şehir vermeye yi teklif edicem ama oda yok.Ne yapsam bilemedim aram iyi olanda gelmiyo normal olanda.

Kendi krallığımı kurdum fakat yanıma bir türlü lord çekemiyorum.Kıçı kırık toprağı olmayan klana teklif sunuyorum şaka gibi bende 150k dinar istiyorlar aramda kötü değil 10 civarı birde toprağı olan soylular var ilişkim 50 fakat bende 300k dinar veriyor otomatik bar %10 anca doluyor yani milyonlar isteniyor.Ticaret ekranında tımarlarda şehir verme olsa adama krallığıma katılır katılmaz şehir vermeye yi teklif edicem ama oda yok.Ne yapsam bilemedim aram iyi olanda gelmiyo normal olanda.
en iyisi demircilik hayvan gibi göndergeli silah yada cirit bas tanesi 200k falan ediyor onlardan 5 6 tane verince yarısı doluyor nerdeyse genellikler bazen 2 3 tanesine tamamen doluyor çekmeye çalıştığın krallığın ve senin krallığının gücüne de bağlı olarak. zaten parçalar açıldıktan sonra demircilik aşırı kolay savaştan düşen itemleri erit silah yap envanterimde en az 100 tane vardır böyle pahalı silahlar

Back
Top Bottom