Lord Çekerken "Ben Şu Anki Efendimden Memnunum." Sorunu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar Merhabalar;
Çekmek İstediğin Lordlar Böyle Söylüyor Bende Hiç Bir Lord Çekemiyorum.
Bu Lordların Toprakları Yok Yada Benimle Düşmanlığı Yok veya Rhagaeya'ya Karşı Düşmanlıklarıda(Rhageaya'ya Katıldım. Onunla Beraber Kelradyayı Ele Geçirmeye Çalışıyoruz.) Yok. Fakat Çekmeye Çalıştığımda Böyle Diyorlar.

Bunu Nasıl Aşabilirim?

Arkadaşlar Oyunu Modlu Oynuyorum. Bu Soruna Sebep Olabilecek Herhangi Mod Veya Ayar Varsa Söyleyin Lütfen.

Last edited:
1.8.0'ın sorunu sanırım bu çünkü modu çıkmış bununda.

1.8.0'ın sorunu sanırım bu çünkü modu çıkmış bununda.
oyunu 1.7.2'de oynuyorum fakat yinede böyle bir sorun var. artık modu indireceğiz yapacak bir şey yok.

Arkadaşlar Merhabalar;
Çekmek İstediğin Lordlar Böyle Söylüyor Bende Hiç Bir Lord Çekemiyorum.
Bu Lordların Toprakları Yok Yada Benimle Düşmanlığı Yok veya Rhagaeya'ya Karşı Düşmanlıklarıda(Rhageaya'ya Katıldım. Onunla Beraber Kelradyayı Ele Geçirmeye Çalışıyoruz.) Yok. Fakat Çekmeye Çalıştığımda Böyle Diyorlar.

Bunu Nasıl Aşabilirim?

Arkadaşlar Oyunu Modlu Oynuyorum. Bu Soruna Sebep Olabilecek Herhangi Mod Veya Ayar Varsa Söyleyin Lütfen.
Reis senin ekran kartı ne?

Ansiklopediden Vlandiya'nın Kralına gir. Altta düşmanlar yazıyor yani ilişkisi düşük olduğu kişiler onlarda da Vlandiya'dan lordlar olabilir onları çekmeyi dene bakalım

Last edited:
Reis senin ekran kartı ne?

Ansiklopediden Vlandiya'nın Kralına gir. Altta düşmanlar yazıyor yani ilişkisi düşük olduğu kişiler onlarda da Vlandiya'dan lordlar olabilir onları çekmeyi dene bakalım
940M

İnan Bana Hepsini Denedim Ama Oyun Bir Yerde Krallığın Çok Fazla Büyüdüyse Artık Sana Lordların Katılmasına İzin Vermiyor.
Bende @Royalus 'un Önerdiği Yamayı Kurdum.

Yapacak Bir Şey Yok.

Back
Top Bottom