Listă cu Persoane şi Servere de care să vă păziţi

Users who are viewing this thread

xpressive_dan

Knight at Arms
Vreau să vă atenţionez în legătură cu câteva persoane şi servere de care să vă păziţi din următoarele motive :
- sunt persoane minore din ţărişoara noastră care înjură şi îţi dau ban pe server cu următorul motiv: dacă eşti mai bun ca ei şi îi omori cu uşurinţă .

Enumăr mai jos persoanele şi serverele :

SERVERE :
Grootmoeder_Team

PERSOANE (nickname) :
RicardoGomez
Groot_Julio

Dacă aţi întâmpinat astfel de persoane vă rog daţi un repley şi spuneţi întâmplarea voastră .

Toate cele bune.


P.S. Aceste persoane nu au bunul simţ şi se cred zmeii lumii. Probabil că deţin şi cont pe acest forum dar nu sunt sigur şi nici nui cunosc pe aceşti puşti. Feriţi-vă ca să nu daţi de aceşti ipocriţi prost crescuţi.
 
si pe langa asta liderul Grootmoderilor nui minor ii major si neamt(german) or fi 2-3 minori care injura dau ban etc da restu  ii cunosc chiar nu-s *** cred unii mia ales acel Ricardo_gomez  tipu ii in toate facultatiile mentale poate face baza de lume din cand in cand .
 
bpopa27 said:
si pe langa asta liderul Grootmoderilor nui minor ii major si neamt(german) or fi 2-3 minori care injura dau ban etc da restu  ii cunosc chiar nu-s *** cred unii mia ales acel Ricardo_gomez  tipu ii in toate facultatiile mentale poate face baza de lume din cand in cand .
Înţeleg asta şi nu am specificat nimic de lider, pentru că nu stiu cine e proprietarul la serverul acela, puţin mă interesează acest lucru, chestia e că acei 2 indivizi fac ce vor din server şi nu joacă corect, am mai întălnit români care au jucat şi sau plâns de acest lucru. Trebuie să joace şi ei corect şi să nu mai profite de admin aiurea pentru că nu este frumos şi civilizat (pe lângă asta nu ii pot numi matur din punct de vedere verbal şi conversational, nu au gândire de un om cu "scaun" la cap) , pe l\ng[ asta mai sunt şi români care sincer mie silă şi ruşine cu ei...

Păcat că tot aşa am rămas cu obiceiuri greşite, prost crescuţi (şi aici nu dau vina neapărat a părinţiilor ci a lor).

Toate cele bune !

P.S. Eu doar am făcut o atenţionare cu referire la acei indivizi, pentru a nuşi pune mintea cu ei şi să-şi facă "sânge rău" .
 
vai de miiiine veterani..de parca ar conta ce fel de jukatori sunt.niste obsedati de gaming  aia ii face veterani nici viata nu au manca joaca si se culca la PC
 
bpopa27 said:
vai de miiiine veterani..de parca ar conta ce fel de jukatori sunt.niste obsedati de gaming  aia ii face veterani nici viata nu au manca joaca si se culca la PC

Si asta :razz:. Dar crede-ma, e mult mai bine. Si un lucru, majoritatea acestor veterani sunt oameni in toata firea cu locuri de munca si familii. Si au si capul pe umeri, spre deosebire de multi dintre jucatorii noi. Am jucat pe multe servere si 90% dintre jucatori sunt copii fara minte si nesimtiti. Crede-ma, nu dau 1000 de personaje de astea pe un singur "veteran". Deci iti dai seama ca nu ma refeream la faptul ca joaca bine, ci la faptul ca sunt oameni de treaba, cu care e o placere sa schimbi un cuvant (a se intelege sulita, sabie, ciocan, sageti si alte tipuri de cuvinte specifice Warband :wink:).
Eu sunt din beta pe aici si ii cunosc mai pe toti. Stiu despre ce vorbesc.
 
pai ia un exemplu Grootmoder Team cel putin 95% acolo sunt tipi peste 22 ani vre-o 5 pe care i cunosc  sunt si ei  la faculte si alte denastea deci etichetarea nu este necesara poate la pustii aia de 15 ani ca ia se dau mari zmei
 
bpopa27 said:
pai ia un exemplu Grootmoder Team cel putin 95% acolo sunt tipi peste 22 ani vre-o 5 pe care i cunosc  sunt si ei  la faculte si alte denastea deci etichetarea nu este necesara poate la pustii aia de 15 ani ca ia se dau mari zmei
Nu am pus nici o etichetă decât pe acei doi indivizi care nu ştiu ce vor de la viaţa lor, trebuie să mai înveţe ce este respectul, în rest eu rar mai intru pe servere şi când intru, intru doar pentru relaxare.
 
Puşti de felul 'ăsta nu au fost trimişi la culcare, asta-i chestia - după ce ascultă raap îşi bagă gărgăuni în cap apoi se cred "cool" (dar în realitate poţi să-i dai o palmă şi nu va mai fi atât de "tare"). :mrgreen:
 
Eu joc mult pe servere de TDM(javelin spam) si acolo e cea mai mare concetratie de incepatori din joc.Nu zic de cate ori imi iau kick poll, injuraturi si altele.Dar ignor sau ma bucur de frustrarile respectivilor :smile:
 
Locco said:
Eu joc mult pe servere de TDM(javelin spam) si acolo e cea mai mare concetratie de incepatori din joc.Nu zic de cate ori imi iau kick poll, injuraturi si altele.Dar ignor sau ma bucur de frustrarile respectivilor :smile:

chiar ieri am primit cadou 3 polluri de kick si unu de ban pentru ca foloseam chamberul pe spammeri (eram pe OLL TDM server).
 
Una e cand da un vot si alta e cand niste amarati au admin si il folosesc aiurea, *** le trece prin cap... deci e diferenta  :twisted:
 
Si eu am jucat pe serverul acela si e plin de cacati pansati :grin:.E una Adina care daca o omori iti da kick  :lol:
SINGURUL lucru care IL URASC in multiplayer sunt noobi care folosesc javelin sau trowing axes foarte aproape  :mad:
 
SeRgYu said:
SINGURUL lucru care IL URASC in multiplayer sunt noobi care folosesc javelin sau trowing axes foarte aproape  :mad:

Eu folosesc javeline des. Facem un duel?:smile:

PS: javelina incearca sa reduca din dezavantajul celor ce nu joaca cu 2H.Si o face bine.Fara throwing weapons jocul ar fi mai putin echilibrat.
 
Eu zic de acei playeri care arunca cu javelin care sunt langa tine,daca arunci de la distanta nu am nimic impotriva  :neutral:
 
Back
Top Bottom