WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Users who are viewing this thread

Kırmızı Mücevher Çıktı Nereye gidicem Onu yazmamışsın maviyi sarıyı felan yazmışsın ?

gerçeği gösteren ayna görevinde aynayı bulduktan sonra kalradyaya dönüyorum ama mülteci filan gelmedi bekledim bekledim kimse gelmedi bu hatanın çözümü nedir acaba

Arkadaşlar merhaba oyunda ada görwvinden döndüğümde fenrirler karşılaştım fakat o sıra alt taba düştüm geri döndüğümde fenrir kaybolmuştu tam 1 haftaadır oyundayım hiç bir şey olmuyor karşımada çıkmıyor her yeri dolaştım oyunda çok ilerlemiştim yazık olucak saveme yardımcı olacak birisi varmı yeniyim bu arada

:cry: :cry: :cry:Arkadaşlar merhaba oyunda ada görevinden döndüğümde fenrirler karşılaştım fakat o sıra alt taba düştüm geri döndüğümde fenrir kaybolmuştu tam 1 haftaadır oyundayım hiç bir şey olmuyor karşımada çıkmıyor her yeri dolaştım oyunda çok ilerlemiştim yazık olucak saveme yardımcı olacak birisi varmı yeniyim bu arada

berkay007 said:
:cry: :cry: :cry:Arkadaşlar merhaba oyunda ada görevinden döndüğümde fenrirler karşılaştım fakat o sıra alt taba düştüm geri döndüğümde fenrir kaybolmuştu tam 1 haftaadır oyundayım hiç bir şey olmuyor karşımada çıkmıyor her yeri dolaştım oyunda çok ilerlemiştim yazık olucak saveme yardımcı olacak birisi varmı yeniyim bu arada
Eğer önemli bir diyalogda taba basarsan hikaye bozuluyor. :sad:

oyunun en başında verilen karizma cevherini( adını tam hatırlamıyorum) kullanabilir miyim? Yani hikayede bir eksiklik yapıyor mu eğer kullanırsam?
Birde naebarı öldürmek çok zor geliyor bana bir türlü geçemedim onu zorluk %79ta acaba önerebileceğiniz herhangi bir tatktik var mı? adam bana bir valta atıyor ya ölüyorum ya sürünüyorum :sad:

doclock4715 said:
oyunun en başında verilen karizma cevherini( adını tam hatırlamıyorum) kullanabilir miyim? Yani hikayede bir eksiklik yapıyor mu eğer kullanırsam?
Birde naebarı öldürmek çok zor geliyor bana bir türlü geçemedim onu zorluk %79ta acaba önerebileceğiniz herhangi bir tatktik var mı? adam bana bir valta atıyor ya ölüyorum ya sürünüyorum :sad:
1. Zırha vs. basabilirsin hikâyeye bir etkisi yok. Tabii daha iyi bir zırh gelene kadar bekleye de bilirsin.
2. Koltuklanmışla teke gidiyor.

Arkadaşlar şu at çifliğinde daha iyi at almak için bi görev var ben o görevi bi tüllü yapamadım acaba bunun hilesi varmı bilgisi olan

Ewu nehrinin doğusunda 1. değil 3. 
Burda anlatmak istediği derchios kalesidir

Bu Muhafızları Ancak Taş Yanıltabilir
Burda anlatmak istediği  lordun kabul salonun içine sadece taşın girerken muhafızlar tarafından el konulmadığıdır

Ölüm akşam yemeğini yer gözler önünde
Burda anlatmak istediği kalenin içinde kurulu sofranın başında oturan iskelettir

Gerçekliğe ayna tut(burda  gerçekliğe yazmamış olabilir hatırlamıyorum)
Burda anlatılmak istenen  adadan bulduğumuz gerçeklik aynasını  kalenin içinde olan yemek masasına çıkıp tavandakı sahte  duvara tutmak

İşkence etmeye başla soldan sağa doğru gerçeklik kendini gösterene kadar
Burda dediği ise aynanın altından ortaya çıkan kuklalara soldan sağa doğru isabetli şekilde taş atmamızdır yapabilirseniz size gizli tarif verecek gizli tarif okunduğunda dumanlı fırtına özel gücü  gelecek 30-40 defa dumanlı fırtına yaptığınızda çayır ateşi ve güçlü vuruş özel becerisi eklenecek çayır ateşi ve güçlü vuruş çok güçlüdür ve etrafınızdaki tüm birimlere ölümcül hasarlar verir güçlü vuruş daha az hasar verir fakat düşmanı sizden uzaklara fırlatır

Cevapsız Sorular said:
Emre anlar said:
Reis bu cheatmenu nasil açılıyor bir türlü açamadım
Açılmıyor maalesef. Ama morgs editör den istediğin itemi pazarda satabiliyorsun. Tabi istediğin itemse.

Ben bir bakıcam modun kodlarından ayarlanıyormu diye ayarlanıyorsa ben halletcem onu nasıl açıldığını paylaşırım

Ama oyunun başında cheatmenu kullanılmamalı kullanırsanız oyunun manası kalmıyor emin olun en iyisi böyle oynamak fakat cheatmenu oyunun sonunda işimize yarıyor kendimize lord çekemiyoruz yani durhua yı tek başımıza yıkamayız dolayısıyla cheatmenu ve lordları safa çekmek  sonda aktif olmalıydı

Mehmet Fred Bese said:
Cevapsız Sorular said:
Emre anlar said:
Açılmıyor maalesef. Ama morgs editör den istediğin itemi pazarda satabiliyorsun. Tabi istediğin itemse.

Ben bir bakıcam modun kodlarından ayarlanıyormu diye ayarlanıyorsa ben halletcem onu nasıl açıldığını paylaşırım

Ama oyunun başında cheatmenu kullanılmamalı kullanırsanız oyunun manası kalmıyor emin olun en iyisi böyle oynamak fakat cheatmenu oyunun sonunda işimize yarıyor kendimize lord çekemiyoruz yani durhua yı tek başımıza yıkamayız dolayısıyla cheatmenu ve lordları safa çekmek  sonda aktif olmalıydı
Açıkçası elimde parşömen(hareketi tekrar ederek daha güçlü hale geliyor), güçlü yoldaşlar ve küçük ama efektif bir orduyla Durhuadaki bütün orduları yenebilirim. İlk kaleleri alırım sonrası gelir zaten.

Cevapsız Sorular said:
Mehmet Fred Bese said:
Cevapsız Sorular said:
Emre anlar said:

Açıkçası elimde parşömen(hareketi tekrar ederek daha güçlü hale geliyor), güçlü yoldaşlar ve küçük ama efektif bir orduyla Durhuadaki bütün orduları yenebilirim. İlk kaleleri alırım sonrası gelir zaten.

valla ben de aldım zaten wercheg ve alburq kalesini istersem tihr'i de basarım diğerlerini de alırım zor değil fakat zevksiz tek başına bir krallık olmuyor ve zaten ana senaryodan sonra gelen görevler kendini işleyen ve ana senaryo olmasa da devam ettirebileceğin türden görevler değil ana senaryodan sonra beni tek heycanlandıran kısım kont arrasies in karanlık güçleri yok et görevini vermesi ve güçlerinin kaynaklarını bul demesi 20 küsür intikamcı yok ettim bir gelişme olmadı ve kamp alanında son mücevher le ilgili secret man a soru sorduğumuzda kara birliklerin izini sür falan filan diyiyor ne kadar çok kessen de son mücevheri alamıyorsun çok uyuz oldum neyse umarım bannerlord a daha iyisini mod olarak çıkartılar çıkmazsa eninde sonunda yapacağımız tek şey bizim mod yapımcıları ile konuşup modu geliştirmemize izin  vermeleri olacak

Back
Top Bottom