WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Users who are viewing this thread

fbeee said:
Arkadaşlar bir sorum var şimdi veagirdeki hancıyla konuşup ilk olarak yeşil sonra boru verdi nordların ordan geçerken sarı mücevher buldum ama diğerlerini bulamadım okyanus mücevherini nasıl bulacağım mesela geziyorum heryeri boru ötmüyor anlamadım gitti :smile: bide bu kergitdeki atçıda okçu görevi var hızlı atı almak için onu yapabilen varmı he birde hel ile savaşta ipucu alıyoruz diyordu burdaki hel kim kimle savaşacağım
Yavaş gel dostum, öncelikle şunu söyleyeyim alabileceğin mücevher sayısı maksimum dört, boru da sadece bir kere ötüyor.
Atlı okçu veya binicilik görevini yapmak için yoldaşlardan birini kullanabilirsin. Yetenekli oluyorlar.
Hel hikayenin ilerleyen safhalarında ortaya çıkan bir düşman. Yanlış hatırlamıyorsam kara avcıları öldürme görevini bitirdikten sonra büyük bir orduyla geliyordu.

Aklımda deli sorular :smile: ya rehberdende yardım alarak oynuyorum şimdi gizli hazine görevinde kayıp şowalyeden hazine haritasını aldım jelkalanın oralarda geçit açılıyor diyor buraya girmek için okyanus taşı gerekli bende 2 tane taş var ama mavi renklisi yok 4 taş alabiliyoruz diyor ya ben okyanus taşını bulamazsam o görevi yapamıyormuyum boru üflemiyorsa ben diğer 2 taşı nasıl bulucam siz nasıl buldunuz şansamaı veriyor anlamadım. Birde demir kalkan çıkarma meselesi var orman haydutlarını felan paso kesiyorum bu rehberi görmeden önce çıkarmış satmışsam haberim yokken birdaha çıkarmı hala çıkmadı çünkü kalkan  yardımlarınız için teşekkürler

fbeee said:
Aklımda deli sorular :smile: ya rehberdende yardım alarak oynuyorum şimdi gizli hazine görevinde kayıp şowalyeden hazine haritasını aldım jelkalanın oralarda geçit açılıyor diyor buraya girmek için okyanus taşı gerekli bende 2 tane taş var ama mavi renklisi yok 4 taş alabiliyoruz diyor ya ben okyanus taşını bulamazsam o görevi yapamıyormuyum boru üflemiyorsa ben diğer 2 taşı nasıl bulucam siz nasıl buldunuz şansamaı veriyor anlamadım. Birde demir kalkan çıkarma meselesi var orman haydutlarını felan paso kesiyorum bu rehberi görmeden önce çıkarmış satmışsam haberim yokken birdaha çıkarmı hala çıkmadı çünkü kalkan  yardımlarınız için teşekkürler
-Okyanus taşı düşmezse olmuyor maalesef. Ben düşmediğim için orayı hileyle geçmiştim.
-Diğer taşlar hikaye devam ettikçe düşecek. Biri Ulusal Turnuva’dan geliyor mesela(tüyo: Turnuvayı kazanınca lord olma).
-Demir Kalkan aslında Orman Haydutlarından düşmüyor. Belki eski bir versiyonda öyleymiştir ama artık değil. Demir kalkan için Nord Arenalarına git ve özel ödül için oyna, er ya da geç düşecektir.

Demir kalkanı düşürdüm kadın çıktı kalkanım gümüş dedim sonra bi bok vermedi kalkanda gitti daha sonra kalkandan bitane daha düşürdüm ama köprüdeki kadın çıkmıyor birde gerçeği gösteren aynayı nasıl bulacağım acaba

fbeee said:
Demir kalkanı düşürdüm kadın çıktı kalkanım gümüş dedim sonra bi bok vermedi kalkanda gitti daha sonra kalkandan bitane daha düşürdüm ama köprüdeki kadın çıkmıyor birde gerçeği gösteren aynayı nasıl bulacağım acaba
:facepalm: Kalkanım demirdi demen gerekiyordu
-Bir kere başaramadıktan sonra bir daha çıkmıyor.
-Gerçeği gören ayna için gemi bulma görevine kadar gelmen lazım.

Güzel bir moddu ve bitti çok beğendim valla buna benzer başka mod varmı bildiğiniz sürükleyici bi amacı olan teşekkürler yardımlarınız için

Arkadaşlar tüm ipuçlarını buldum aynada var demirclos kalesine gidip kuklarıda gördüm taşla vuruyorum ama bulutlu fırtına özelliği şeysi felan hiçbişe gelmiyor youtubede bi videoda adam 3. vuruşta düşürüyor ben 200taş harcadım hala düşmüyor birşey bunun sebebi ne olabilir

fbeee said:
Arkadaşlar tüm ipuçlarını buldum aynada var demirclos kalesine gidip kuklarıda gördüm taşla vuruyorum ama bulutlu fırtına özelliği şeysi felan hiçbişe gelmiyor youtubede bi videoda adam 3. vuruşta düşürüyor ben 200taş harcadım hala düşmüyor birşey bunun sebebi ne olabilir
Sol-sağ vurduysan sağ-sol vurmayı dene

Rolf'ten kritik vuruşu öğrendim onla bir alakası olabilir mi onu alırsam bunu alamam gibi bir şey var mı acaba sağ sol denedim sol sağ denemedim birde onu deniyeyim ama zannettmiyorum

fbeee said:
Rolf'ten kritik vuruşu öğrendim onla bir alakası olabilir mi onu alırsam bunu alamam gibi bir şey var mı acaba sağ sol denedim sol sağ denemedim birde onu deniyeyim ama zannettmiyorum
Rolf’tan kritik öğrenmen engellemiyor.
Bütün ipuçlarına sahip olduğundan emin misin?

Evet ana hikayeyi bitirince bende Derchios kalesine gittim masanın üstüne çıktım aynayı tuttum sağdan sola vurdum zaten vurunca böyle toz gibi birşey çıkıyor ordan anladım

Beyler, boru üfleniyor, fakat etrafta yürü dediğimde sarı duman falan görmüyorum. 10 saattir bununla uğraşıyorum nerede bu sarı duman yardımcı olabilecek olan var mıdır?

serhad74 said:
Ya arkadaşlar bir soru sorucam Borcha ile ilişkiyi nasıl artırabilirim ??
Sadece Borcha değil, herhangi bir yoldaşla ilişkini artırmak için; önce savaşta yaralanmalarına izin ver. Sonra kamptayken ona yaran nasıl, diye sor.

Beyler köylerdeki mağralara gidiyorum kapı kilitli yazıyor
Sadece 2 tane taş alabildim sebebini bilen varmı ??

Yardımlarını bekliyorum☺

Hort yapıyorum ama kusura bakmayın. Derchios kalesindeki iskletin ordaki kukları bir türlü bulamadım :sad: yardım edebilecek varmı video da aradım ama video çeken olmamış sanırım.

Dr Strange said:
Hort yapıyorum ama kusura bakmayın. Derchios kalesindeki iskletin ordaki kukları bir türlü bulamadım :sad: yardım edebilecek varmı video da aradım ama video çeken olmamış sanırım.
masanın üstüne çık gardiyanların olduğu yöne dön sonra tam tepene bak tavanın orada boşluk var kuklaların kafası gözüküyor bende çok aramıştım

MyCrazier said:
Dr Strange said:
masanın üstüne çık gardiyanların olduğu yöne dön sonra tam tepene bak tavanın orada boşluk var kuklaların kafası gözüküyor bende çok aramıştım

Teşekkür ederim senin sayende buldum.

Back
Top Bottom