WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Users who are viewing this thread

karambita said:
bu modda kale veya şehir kuşatamıyormuyuz
arkadaşlar?
ana görev bittikten sonra alabilirsin.
swadyalıları kazıyabilirsin.her zamanki gibi içten pazarlıklılar.bu mod da da karanlık güçleri el altından destekliyorlar

Bu modu oynamaya yeni başladım ve bazı anlayamadığım şeyler var.Biliyorum 1 yıl önce yazılmış fakat biri bakarsa sevinirim.Oyunda Nabaer'i öldürdüm fakat bana kahramanlık madalyonu gibi birşey vermedi.Şimdide Nabaer'i bulamıyorum.Biri yardım ederse sevinirim. :roll:

Güzel bir çalışma olmuş karanlık tarafa geçmek istiyorsanız en önemli şey şovalyeliğin doktirini kitabını okumayın yoksa size şans vermez  :smile:

beyler ben modu bitirdim bayadır native modunu oynuyorum diyebiliriz lakin 5. mücevheri bulamadım nedenini bilmiyorum ama bulamıyorum birini ulusal turnuvada birini mağarada birini kampta diğerini bana rolf verdi başka bir tane daha olması lazım ama bulamıyorum yardım edin ütfen

comander4 said:
beyler ben modu bitirdim bayadır native modunu oynuyorum diyebiliriz lakin 5. mücevheri bulamadım nedenini bilmiyorum ama bulamıyorum birini ulusal turnuvada birini mağarada birini kampta diğerini bana rolf verdi başka bir tane daha olması lazım ama bulamıyorum yardım edin ütfen
5. mücevher alınmıyor çünkü onu ikinci bölüm(ki daha çıkmasına var, Bannerlord gibi düşün :lol:)de almamız planlanmış. Ama şunu söyleyeyim beş mücevherin hepsi oyunda ekli fakat her oynadığını rastgele seçip dört tanesini veriyor.

Modu yeni oynuyorum biraz geç oldu ama birde ana hikaye bittikten sonra kara intikamcıları yenerseniz zendar kont'undan yeni bri görev alıyosunuz ve size oyunun en iyi zırh setini veriyor

matrockhawk said:
Orman haydutlarından Yuvarlak kalkan düşmüyor. Ne yaptıysam, ne kadar saldırdıysam olmadı. Lütfen yardım edin.
Bana da hiç düşmüyordu(sanırım eski versiyonlarda oluyormuş) yapabileceğin tek şey Nord arenalarına gidip özel eşya için oynamak.

Yuvarlak kalkanı buldum. Fakat şimdi başka bir sorunum var. Deniz yağmacılarından gemi alıcam fakat hala Rolf, Melvayı almak için gruptan ayrılmadı. Ne yapmam lazım?

matrockhawk said:
Yuvarlak kalkanı buldum. Fakat şimdi başka bir sorunum var. Deniz yağmacılarından gemi alıcam fakat hala Rolf, Melvayı almak için gruptan ayrılmadı. Ne yapmam lazım?
Eğer Ulusal Turnuva'yı kazandığında derebeyi olmayı seçersen bu olay gerçekleşmiyor.

erennuman_mb said:
matrockhawk said:
Orman haydutlarından Yuvarlak kalkan düşmüyor. Ne yaptıysam, ne kadar saldırdıysam olmadı. Lütfen yardım edin.
Bana da hiç düşmüyordu(sanırım eski versiyonlarda oluyormuş) yapabileceğin tek şey Nord arenalarına gidip özel eşya için oynamak.
Deniz yağmacalarından düşme ihtimali bir nebze artıyor zannımca. Zira bana deniz yağmacılarına saldırınca düşmüştü. Bir savemde de Nabaeri yenince düştü.

Arkadaşlar bir sorum var şimdi veagirdeki hancıyla konuşup ilk olarak yeşil sonra boru verdi nordların ordan geçerken sarı mücevher buldum ama diğerlerini bulamadım okyanus mücevherini nasıl bulacağım mesela geziyorum heryeri boru ötmüyor anlamadım gitti :smile: bide bu kergitdeki atçıda okçu görevi var hızlı atı almak için onu yapabilen varmı he birde hel ile savaşta ipucu alıyoruz diyordu burdaki hel kim kimle savaşacağım

Back
Top Bottom