Resolved Light and Darkness modunda takıldım yardım edin

Users who are viewing this thread

TRHasan

Recruit
Şu görevde takıldım Lonca başkanı ile görüştüm sonrasında deniz yağmacılarını kestim. En az 9 tane kesmişimdir sonra 4 tane deniz yağmacıları sığınağını yok ettim Ama bir türlü bu görevi yapamadım nasıl yapacağım?

I stuck with this mission, met with the Guild master, then cut the sea looters. I cut at least 9 and then destroyed 4 marine looters' shelters. But I couldn't do this task anyway. How can I do it?

Onurxdz

Recruit
Şu görevde takıldım Lonca başkanı ile görüştüm sonrasında deniz yağmacılarını kestim. En az 9 tane kesmişimdir sonra 4 tane deniz yağmacıları sığınağını yok ettim Ama bir türlü bu görevi yapamadım nasıl yapacağım?

I stuck with this mission, met with the Guild master, then cut the sea looters. I cut at least 9 and then destroyed 4 marine looters' shelters. But I couldn't do this task anyway. How can I do it?

Kardeş bir yağmacı grubuna saldır 1 kişinin firar etmesine izin ver o kişi kaçtığında yağmacı sığnağına kaçıcak o sığnağa saldır senoryada devam et öyle

TRHasan

Recruit
Kardeş bir yağmacı grubuna saldır 1 kişinin firar etmesine izin ver o kişi kaçtığında yağmacı sığnağına kaçıcak o sığnağa saldır senoryada devam et öyle
Firar etmesine nasıl vericeğim?
Az kişi kaldıklarında firar etmek yerine savaşma arzusunu yitirdiler diyor?
Esir almak yoka basarsam firar ederler mİ?

TRHasan

Recruit
Sen adamın dibisin 1 yıldır bunu arıyorum çok sağol.

Onurxdz

Recruit
Firar etmesine nasıl vericeğim?
Az kişi kaldıklarında firar etmek yerine savaşma arzusunu yitirdiler diyor?
Esir almak yoka basarsam firar ederler mİ?
Adamlarını durdur hepsini sen kes ama bir tanesine 1 hit bile vurma o firar eder zaten

Top Bottom