Light and Darkness 2. Bölüm Çıktı

Users who are viewing this thread

Light and Darkness modunun trial versiyonu çıkmış arkadaşlar. Modun şuan sadece ingilizcesi var bildiğim kadarıyla, Türkçesi de en yakın zamanda çıkarsa güzel olur.  Bir arkadaş biraz oynamış ve Youtuba video yüklemiş. Light and Darkness chapter 2 yazıp videoyu bulabilirsiniz.

yok İngilizceden Türkçeye olan çeviriyi İngilizcem iyi değil ve bu mod okuyup anlamadan görevleri yapamayacağımız ibr mod senaryoya bağlı olduğu için

bende sabırsızlıkla bekliyorum bu modu...ilk bölümü defalarca herzaman aynı heyecanla oynadım.
çok başarılı ve zevk aldığım tür.çalışmalar yapılıyorsa yakında biter inşallah.

TheWarrior said:
2018 Martta çıkar bence Ama Bannerlord geliyor inşallah Bannerlord'dan önce çıkar.
yok aga mod bannerlord a çıkar herhalde ya yetiştiremediler ya çok büyük bir mod olucak bannerlord un hemen öncesinde çıkıp mb warband ı tekrar oynattıracak bu sayede bannerlord müşterisi artacak belki talewords ile ortak çalışmalar yapıyorlardır fakat şimdi ortaya bir iddia atmak mantıksız hele bir bannerlord çıksın efsane bir mod yapacağım zaten buna benzer olabilir ama arada çok büyük farklar olacak projeyi tasarlamaya başladım bile

Cevapsız Sorular said:
Mod çıkmayacak gençler. Çin forumunda da yazmışlar, modcular projeyi salmış. Bannerlordla da alakalı bir şey yok.
Aga Be Bak Bu Üzücü Oldu :shock: İşte Belki Biz Adamdan İzin Alıp Modu Geliştirebiliriz Hikayesi Falan Çok Güzeldi Yani

Back
Top Bottom