Light And Darkness İçerii Yardım Lütfen

Users who are viewing this thread

AnthonyVito

Recruit
Arkadaşlar Oyunda Deniz Yağmacıları çetesini yok etmem gerekiyormuş ben yüzlerce öldürmeme rağmen görev hala tamamlanmadı ve de shoey in matematik sorusuna kafam takıldı çözemiyorum

Soru:Köydeki yaşlı çiftçi vefat etti ve üç oğluna toplam 17 tane inek bıraktı ve şöyle dedi ineklerimin yarısın en büyük oğul için bir üçüncü ortanca için ve bir dokuzuncu en genç için inekleri öldüremezler ve nasıl paylaşcakları hakkında bi fikirleri yok

2. soruyu okumadım ama ilk sorunun cevabı, normal bir çete değil, genelde belalı haydut çetesi diye geçer ve mavi renkli olurlar ama modu bilmiyorum. Ama tamamlaman için o mavi renkli yağmacıları öldürmen gerek.

bir deneyim sağol arkadaşım bi de deniz yağmacıları hakkın bi bilgin varsa
Nehir korsanları genel olarak Zendar Şehrinin önünde ki nehirde bulunuyorlar. Normal çetelerden farklı olarak mor renkli olarak gözükürler. Başka bir müttefikle onları kesme çünkü görevde ilerleme olmaz.

Nehir korsanları genel olarak Zendar Şehrinin önünde ki nehirde bulunuyorlar. Normal çetelerden farklı olarak mor renkli olarak gözükürler. Başka bir müttefikle onları kesme çünkü görevde ilerleme olmaz.
Görev Şu: Tihr veya Wercheg şehrine gidip lonca başkanıyla konuşuyorsun sonra gemi elde etmek için deniz yağmacılarını kesmeni söylüyor görevin tamamlanma yöntemi bir deniz yağmacısı grubundan 1 kişinin kaçmasına izin vereceksin ve o seni inine götürecek
Matematik sorusunun cevabı ise;
9-6-2
konu 8 yıl önce açılmış 2022 de cevap gelmiş gelen cevapta yanlış
ben bu modu 3 kere baştan sona bitirdim ve eski bir konuya 8 yıl sonra cevap atılması biraz garibime gitti neyse cevaplar bunlar
eğer konuyu açan adam ölmediyse bakar

Back
Top Bottom