Lig Duyurusu [Lütfen okuyunuz!]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lucon

Subforum Moderator
      Saygıdeğer, topluluk yöneticileri ve üyelerine! 

Hala devam etmekte olan 3. Sezon NWL-TR Ligini Gameshero’nun düzenlemeye çalışması ve ne yazık ki bazı kişisel sebeplerle yarıda bırakması sebebiyle organizasyon sorumluluğunu Türk topluluğunda devamlılığı sağlamak adına ben üstlendim. Sorumluluğunu üslendiğim 3. Sezon NWL-TR Liginin içinde bulunduğumuz 3. Haftasında 17.02.2018 tarihinde saat 21:00 da gerçekleşen 57-96 maçı öncesinde 57. Alayın yönetiminden ve 57. Alay’a yakın olan isimlerden 96.Alay’a karşı Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi kurallarının 15. Maddesine aykırı davranacağı şeklinde beyanlarda bulunmuş oyunun beşinci ve altıncı roundlarında oyuncuları azaltmış ve altıncı roundun sonunda maçı terk etmiştir. Terk etme esnasında aşağıda da ekran görüntülerine yer verdiğim ağır hakaretlerde bulunmuştur. Topluluğun bir üyesi olarak topluluk üyesi olmanın ötesinde topluluk içinde kendi oluşumunun yönetimini üstlenen sevip ve saydığım DeliTürk’ün böyle ağır bir hakaret etmesini tasvip etmediğimi belirtmek isterim ki bunu kendisine de ilettim devamında kendisinin 96.Alay’ın 15. Maddeye uymadığına dair şüpheleri olması durumunda Temyiz kurumunu kullanabilecekleri belirtim ki kendisinin daha önceden bu kurumla geçmişte “49.Alay Temyiz Başvurusu” sebebi ile ilişkisi bulunmaktaydı. Lakin 57.Alay Temyiz kurumunu kullanmayıp ligden ayrılacağını belirtti ve içinde bulunduğu organizasyonu(gelibolu division) kullanarak lig içersin deki 33üncü ve 12inci alaylarında çekilmelerini sağladı devamında ise birkaç alay daha çekildi ki onların çekilmesi hakkında tam bir malumata sahip değilim lakin 57.Alay yönetiminin ve içinde bulunduğu organizasyonun topluluğun içindeki diğer alaylara karşı ligden çekilmeleri şeklinde bir çağrıda bulunduğu bilgisine sahibim..

Topluluk içerisinde küçük dağları ben yarattım şeklinde gezerek kendisinin bu dağların tepesinde olduğunu söyleyip diğer toplulukları küçük gören kimselere sesleniyorum ki bu kimseler yalnızca kendi yazdıkları hikayelerin baş kahramanlarıdır. Ben NWL-TR’yi kurarken Türk topluluklarının batı(NWL) standartlarını yakalayabilmesini sağlamak, böyle bir lig ile Türkleri daha ayrıcalıklı kılmak ve daha saygılı ve etkili bir duruma gelmesini amaçlamıştım.  Lakin topluluk içerisinde kendine lider diyen kimselerin içinde bulunduğu habis duygular sebebi ile bunun artık mümkün olmayacağı kanaatindeyim. Kanaatim münasebeti ile devam ettirdiğim ve Napolyon Savaşları Türkiye Ligi 3.Ligini sonlandırıyor ve kurucusu olduğum NWL-TR’yi bir daha bu isim ile gerçekleşmeyecek şekilde fesh ediyorum.

nOOG9l.jpg
dOOqa4.png

Topluluk üyelerine! 

Size topluluğun bir üyesi olarak Napolonic Wars’ı oynayan ve ilgi duyan herkese sesleniyorum. Biz bu oyunu gerçek hayattın karanlığında uzaklaşmak için oynuyoruz ama siz kendinizi o kadar şişiriyorsunuz ki sizin sahte gölgeleriniz bu karanlığı tekrar bizim üzerimize düşürüyor. Kendilerini şişiren bu kimseleri dışlamayarak şunu söylemek istiyorum. Ayaklarınıza bağladığınız duygu prangalarında kurtulun unutmayın ki elbette bu şişmenin bir sonu var. Bu adamların yanında olan değerli dostlar bu kişilerin “Cepheler” açarak sizi parçalamasına izin vermeyin. Mümkünse onları sakinleştirmeye ve akla uygun bir yola sokmaya çalışın. Aksi halde duygularını kendine pranga etmiş olanların size zarar verecektir. Pragaları ile dolaşanlara tavsiyem ise onlardan kurtulmaları. Çünkü kaybedecekleri tek şey zincirleri.!

Buradan hakemlik(yard.hakemlik) yapmış veya hakem(yard.hakem) kadrosunda olan;

Teşekkür! said:
-|TF|- Wüstenfuchs
Talos
41e_SdtP_Aoba
Babarossa
Darkdragon
Skitty
[16e]Simon
General Shepherd
OPUS_Gen_Dragovich
33y Irishman
[49th] Ging Freecss
Roe
Anton Chigurh
Reqrefusion

Yetkili arkadaşlara, teşekkür ediyorum.!

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum, 'NWL-TR' son gerçekleşen savaşta, 57.Alay'ın kural ihlalleri dışında 96.Alay ile ortaklaşa yaptıkları Camp harekatı sebebiyle, 15 dakika boyunca izlemek zorunda kaldık, diğer sorunlar FoL,FiC,RiC v.b. ihlallerdir, şayet bu konuda aklında şüphesi olan kişilere doğrudan belirtmek istiyorum.. Gerçekleşen olaylar, savaştan sonra 57.Alay'ın sunucuyu terk etmesinden sonra başlamıştır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom