Level Haziran 2011

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Merhaba arkadaşlar.Level Haziran 2011 sayısında M&B:With Fire&Sword'e özel bir dvd hazırlamış oyunun demosu,videosu vs var eğer demosunu oynayamadıysanız ve oyunu almakta tereddüt ediyorsanız bakabilirsiniz bu sayıya.

WhiteSilver said:
millet genelde bizim yorumlara bakıyor.

oyun güzel fakat bug cok lanet olası buglar biraz fazla
Beni en çok şu merdivende kalma bugu sinir ediyor kaç gün oldu hala düzeltmediler  :evil:

müziklerinide çıkarmışlar ya kazaklarla savaşırken bazen bir müzik çıkıyor onu bana yollayabilecek var mı içinde varsa biri atsın:smile:

adamın sesini duymadımda sadece kazaklarla savaşırken çıkıyor diğer müziklere göre baya farklı zaten hemen seçiliyor

emmre said:
WhiteSilver said:

Beni en çok şu merdivende kalma bugu sinir ediyor kaç gün oldu hala düzeltmediler  :evil:

Hangi kalelerde bu durumla karşılaşıyorsunuz isimlerini verebilirmisiniz lütfen?

harkan said:
emmre said:
WhiteSilver said:

Hangi kalelerde bu durumla karşılaşıyorsunuz isimlerini verebilirmisiniz lütfen?
Perekop-bahçesaray-kezlev kalesi kısacası tüm kırım şehirlerinde ve diğer ülkelerinde bazı kalelerinde oluyor hatta resim çektim upload ediyorum bitince editleyeceğim
2nl4cc4.jpg
5xr24z.jpg
2ikz6og.jpg
Buyrun burdan sonra gitmiyorlar orda takılı kalıyorlar 1 2 tanesi  geçmeyi başarıyor sadece videoda çekebilirim isterseniz umarım çabucak düzeltilir bu ve yeri gelmişken söylim tüfekçilerinde yapay zekaları düzeltilmesi gerek kuşatmalarda yanına gidince kılıcını çekmiyor bakıyor bana tüfeğini dolduruyor benim askerlerim gelince çekiyorlar kılıçları

ya şu oyunun müzikleri olan var mı .ogg olmasın ama mp3 açmıyor :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom