League of Legends Türkiye Serverı Turnuvası - Bitti

Hangi gün müsaitsiniz?

• Pazartesi

Votes: 1 5.0%
  • Salı

• Çarşamba

• Perşembe

Votes: 0 0.0%
  • Cuma

Votes: 3 15.0%
  • Cumartesi

Votes: 12 60.0%
  • Pazar

Votes: 2 10.0%

• Total voters
    20

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Amax sana laf anlatıcam diye uğraşıyorum bi saattir. Bana şu katılımcı listesinden dengeli bi liste kurarmısın lütfen?

A Takımı:

Sinyal - Level 30
einherjar2 - Level 29
akilliteyp - Level 11
UndeadJanissary - Level 30
Theodenn - Level 16

B Takımı:

SavaSamayanSahin - Level 30
General Irohh - Level 30
Hadraa - Level 14
Marquis - Level 15
Frostt - Level 5

Benim ayarlayabildigim takım buydu. Ben 29 level oldugum için hangi takıma gireyim diye baktım, yakından tanıdıklarım blue takımda oldugu için o takıma koydum kendimi. Hayır öyle bi konuşuyosunki sanki burda 20 30 katılımcı varda, ben onların içinden tek tek kendime göre çıkardım onları. 10 katılımcının zaten 3 ü gelmedi, neyin dengesini tartışıyoruz seninle bi saattir?

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

SavaSanSahin said:
Süper maçtı ama 17 lw lik karakterimin rünsüzlüğü ve şampiyonsuzluğu yüzünden(benim yüzümden) Mor takım kaybetti.

30. Seviye karakterime girmemle ve (Nidalee) oynayarak hem mızrak atıp hem de can basarak üstünlüğü sağladık.Ve tabii Theoden in her mızrağıma kafa atmasıyla (: Fakat bazı arkadaşlarımızın gelmemesi durumunda 3vs3 yaptık ve mor takıma ben geçtim.

Çok pis kafa atarım. :grin:  Ya bende bi dalgınlık vardı. Mızrağın çıkış anını bazen hiç kontrol etmeden hareket ettim.

coentrao said:
10 katılcımız vardı, 3ü gelmedi. En çok gelmesini beklemedigim adam geldi, onlar gelmedi. Gerçekten ayıp ettiler. 2 kişide ilk maçtan sonra kafalarına göre çekip gittiler. Saçma sapan bi turnuva oldu işte, yapılacak başka yorum yok.

Maçlar hakkında konuşucağınız birşey varsa konuşun. Onun dışında artık diycek bişi kalmadı, konuyu kapatıcam.

keşke bi 10 dk bekleseydiniz yemek yiyordum. neyse bi daha maç yapıcak mısınız ?

Abi saatin yokmu senin? 21:15 oldu sen yoktun ortalarda, iyi hatırlıyorum.

coentrao said:
Amax sana laf anlatıcam diye uğraşıyorum bi saattir. Bana şu katılımcı listesinden dengeli bi liste kurarmısın lütfen?

A Takımı:

Sinyal - Level 30
einherjar2 - Level 29
akilliteyp - Level 11
UndeadJanissary - Level 30
Theodenn - Level 16

B Takımı:

SavaSamayanSahin - Level 30
General Irohh - Level 30
Hadraa - Level 14
Marquis - Level 15
Frostt - Level 5

Benim ayarlayabildigim takım buydu. Ben 29 level oldugum için hangi takıma gireyim diye baktım, yakından tanıdıklarım blue takımda oldugu için o takıma koydum kendimi. Hayır öyle bi konuşuyosunki sanki burda 20 30 katılımcı varda, ben onların içinden tek tek kendime göre çıkardım onları. 10 katılımcının zaten 3 ü gelmedi, neyin dengesini tartışıyoruz seninle bi saattir?

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
savaşan şahin 17 lvl le geldi
onu siz alıp mb4ever ı bize verseydiniz oyun çok daha zevkli olurdu artı savaşan şahinin 30 lvlik çarında da 90 win var sinyal de 660 mb4everda 260 kendi takımına aldığın pardon arkadaşın die girdiğin takımdaki adamlar her halükadarda üstün oyunun sonucu başladığı anda belliydi bizim alma ihtimalimiz hiç yoktu anlatmak istediğim bu başından yenilmiş olduğumuz bi oyunu oynadık

savaşan şahin 17 lvl le geldi
onu siz alıp mb4ever ı bize verseydiniz oyun çok daha zevkli olurdu artı savaşan şahinin 30 lvlik çarında da 90 win var sinyal de 660 mb4everda 260 kendi takımına aldığın pardon arkadaşın die girdiğin takımdaki adamlar her halükadarda üstün oyunun sonucu başladığı anda belliydi bizim alma ihtimalimiz hiç yoktu anlatmak istediğim bu başından yenilmiş olduğumuz bi oyunu oynadık
Ben ilk baştan kura çekicem dedim, kabul edilmedi. Daha sonra takım belirlemeye karar verdim ve bu takımları belirledim. Savasansahin'in 17 level olan hesabıyla gelmesi zaten başta başa bi yanlıştır. Ben onu yazmadımki oraya, 30 level olan hesabını yazdım. Ayrıca ben bu takımları kaç gün önceden belirledim, neden kimse uyarmadı beni? Maçlar bittikten sonra sen gelmişsin bu nasıl takım diyorsun. Olmaz işte o.

akilliteyp said:
coentrao said:
Abi saatin yokmu senin? 21:15 oldu sen yoktun ortalarda, iyi hatırlıyorum.

dalga mı geçiyorsun oyunu açtım saat 21:07 ydi. sana ileti attım 21:06 da ileti saatine bak
Dostum sen 20:40 civarı onlinedın. Ben sana mesaj attım, 20dk sonra başlıyoruz gibisinden cevap gelmedi. Daha sonra oyundan çıktın ve bizde bi kaç dk bekliyelim dedik ama sen çevrimdışıydın. Ayrıca senin gibi 2 kişi yoktu zaten.

Ekran görüntülerini ekledim, bakabilirsiniz ilk sayfaya. Birdaha etkinlik falan olursa görüşmek üzere.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom