League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

ErkutErdem said:
Update geldi demeyin be aga midterm haftası oyuna dalsam gg wp.
update geldi graves allah gibi vuruyo adamın dibine girip 2 atıyosun teq

geçen graves oynuyodum karşıdaki vayne 100 canlı adam süper minyonun arkasına bi geçti tüm vuruşlarımı blokladı süper minyon hiç birşey yapamadan öldüm çok koydu

mesela gravesin önünde sağlam bi tank dursa hiç arkadakilere vuramıyor çünkü mermiler ilk çarptığı hedefte yok oluyor bunu dikkate alıp oynamak lazım ama önünde kimse yokken de çok pis vuruyor böyle dmg yok

graves oynamadım ve bende yok ama, bir arkadaşın ;oğlum bu alan vuruyor, bunla focus atılmaz ki dediğini duydum.doğru mudur, eğer öyleyse graves gerek kaçma skilli gerekse dayanıklılığıyla solo top veya jung bile olabilir sanırım

Focus atılır da, zone yapan mid lanelerlar lazım. Çünkü adama ne kadar yaklaşırsan o kadar çok dmg yiyorsun, böyle syndra gibi uzaktan güzel bi kit ile çıkarmak lazım.

Yeni kabiliyetlerle yasuo çok op arkadaşlar, ben böyle lifesteal görmedim.

EDIT: Elmas çerçevem de gelmiş  :cool:

Sabaku no Gaara said:
graves oynamadım ve bende yok ama, bir arkadaşın ;oğlum bu alan vuruyor, bunla focus atılmaz ki dediğini duydum.doğru mudur, eğer öyleyse graves gerek kaçma skilli gerekse dayanıklılığıyla solo top veya jung bile olabilir sanırım

Yeni Graves'i sadece ormanda oynadım. Rengar'dan daha iyi orman dönüyor xd

Düz vuruşların AD oranı düşer sanırım. Çünkü tüm mermiler isabet ederse çok fazla hasar veriyor. Tek tek vuran mermiler de az vuruyor ama 10 mermi birden isabet edince çok hasar veriyor. Zaten oynayanların çoğu yakın dövüşçü gibi dibe yaklaşıp saldırıyor.

Yeni AD itemlerini hiç beğenmedim ben ya, son fısıltımı ve hırpalayanı hemen hemen her karaktere çıkıyordum, onlarsız kendimi boşlukta hissediyorum :/

Şu oyunu "oynamayı" iki yıl boyunca istedim, hemde nasıl... Maçları takip ettim, yayın izledim, champ guide izledim... Ama  yok, beceremedim şu oyunu...

Bende başlarda oynayamiyorum diye bırakmıştım. 3-4 level civariydim. Sonra arkadaş sayesinde tekrar başladım. Oynadık ca alışıyor insan ya. Bir de ne kadar çok oynarsan o kadar çok tecrubeleniyorsun. Bence zorla biraz kendini. Önemli bir işin varsa çokda zorlama.

İki yıl önce arkadaş başlattı beni de. "İki kişi yan yana şu oyun güzel oynanır" dedi, verdi elime 30 lvl bir çar, daha skill atmak nedir bilmeden daldım 30'ların arasına :lol: Tahmin edebileceğin üzere hiç eğlenmedim, benim daha ilk oyunum, herkes 30 lvl pro. Son bir yılda neredeyse hiç oynamadım, paso video ve maç izledim. Nedense bana işin e-sport olayını izlemek, oynamaktan daha zevkli geldi. Avrupa, Amerika, tüm maçların özetlerini izlerdim her gün, gaming house tour'ları, interview'lar... Yapılan bir araştırmaya göre E-Spor izleyicilerinin %35'i, bu türdeki hiçbir oyunu oynamıyormuş. Bende o gruptayım sanırım :smile: Cidden çok istiyorum oynamayı, ama benim gibi bir old school fps gamer için "item" olayı epey farklı, epey enteresan, fazla karışık. Onu çözsem sıkıntı yok gibime geliyor ama, yok arkadaş, bir güncelleme geliyor tüm build'ler tepetaklak oluyor. Arka planda build guide'ları açıp oynuyorum oyunu. Hiç zevk vermiyor :/ Aylar önce de tümden bıraktım zaten. Fakat 15 tatilde bakalım oyun beni geri kazanabilecek mi...

Free style gidince de eziliyorum hep, ezilince de oyun dünyanın en sıkıcı şeyine dönüyor benim için. Biraz da yapım öyle sanırım.. Farkındayım kötü birşey ama ezilip sıkıldıktan sonra da oyun "oyun" olmuyor benim için.

CTzEOVZWsAAclUy.png:large
Late game vayne,tryn,yasuo gg wp.Geçen kasmış bir vayne 1v5 yaptı takımımızı.Üstüne atlıyorsun geriye atıyor seni.Kaçmaya çalışıyorsun pasifi yetmiyormuş gibi yuvarlanıyor.Kritik atıp aldığı ms ile götünün dibinde zaten hep.Riot tank metasıyla batırdı diyorduk ama asıl şimdi batırmış.Support,tank falan oynanmaz arkadaş.Full kombo girdi hecarim e+r falan yinede öldü lan.Böyle bir şey mi var arkadaş.Her iki saniyede bir verdiği hasarın yüzde 15'i ne adam zaten düz vuruşla 1500 falan vuruyor.Can çalmayı geç direk 250 can geri alıyor zaten her iki saniyede bir.

Back
Top Bottom