League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

ya eski her zaman daha güzel geliyor bana, trinketler ilk geldiğinde de hiç beğenmemiştim, map değiştiğinde alışamayıp 2 ay ara vermiştim, herkese OFF LOL ÇOK BOZDU YHA diyordum, şimdiki sistemi de pek beğenmedim. sindirmem zaman alacak biraz.

Kierra var ya low demek istiyorum sana ama Instalock biliyosun.

O değil de yeni sıralı seçim ekranı <3

Klai said:
Kierra var ya low demek istiyorum sana ama Instalock biliyosun.

O değil de yeni sıralı seçim ekranı <3
Ciddi anlamda harika olmuş. Ayrıca ilk Türkiye sunucusunda denenecek olması ayrı bir iğneleme :lol: Ama şarttı bizim sunucuya böyle bir şey.

Yalnız hatırlıyor musunuz aylar önce bir rane fotoğraf yayınlanmıştı biri tarafından. Yeni seçim ekranı denmişti. Aynısı değil ama bayağı benziyor şimdiki ekrana. Boş değilmiş yani.

Edit. Pek çok varmış. Genellikle aynı kökten gelmeler gibi gözüküyor hepsi de.

Wesley Sneijder said:
ErkutErdem said:
http://tr.leagueoflegends.com/tr/site/2016-season-update/ güzel şeyler var lan
read the mother****ing thread,before you mother****ing post.

Klai said:
Yalnız hatırlıyor musunuz aylar önce bir rane fotoğraf yayınlanmıştı biri tarafından. Yeni seçim ekranı denmişti. Aynısı değil ama bayağı benziyor şimdiki ekrana. Boş değilmiş yani.

Edit. Pek çok varmış. Genellikle aynı kökten gelmeler gibi gözüküyor hepsi de.
Onlardan örnek almışlardır zaten.Topluluğa değer veriyorlar gibi geldi biraz.Hafiften dotaya dönecek anahtar/anahtar parçası olayları.Beleşten bir şeyler elde edebilelimde artık.

Modlar buraya bakmiyo zaten bi ara burası basinizdan ne geçti gibi bi konuydu hata  :lol:

Ben anlamadım bu drafti. Bronzda filan hiç oyun çıkmaz ki bu gidişle :grin:

pöff bi mid yapalım dedim karşıma lulu geldi baktım çok dürtüyor 2 levelde girdim kestim alldan başladı yok efendim mide mid herosu almıyon yok efendim tryhardsın sonra baktı çok vuruyorum bilerek ölüyorum ayağına yatıp afk kaldı :sad:

2sab7zt.png

20 dakika sıkıcı bir oyun geçirdim :sad:

@juggler

ilk item tiamat, eğer gold açısından iyisen direk hydraya çevirebilirsin, değilsen tiamat dursun son fısıltı çek bir tane, sonra tiamatı hydra yap, sonra kanasusamış alıyorum ben, bazı full ad jarvanlar hayalet dansçı alıyordu birimlerin içinden geçip direk E-Q yapmak için ama kanasusamış daha iyi bence. bot olarak ninja tabi yada merkür gidiyorum karşıya göre, ama bu oyunda CDR veren bot aldım nasılsa %100 win diye.

Back
Top Bottom