League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Kierra said:
ara vermeyin ya, ne kadar düşseniz de köpek gibi oynamaya devam edin. çok oyun atmak hep karlı oluyor, ben plat 5 lere bile düştüm yıldım mı HAYIRRRRR her lose ardından face e bile girmeden direk tekrar oynaya bastım ve yılmadan plat2 oldum, bu sezon hedef diamond ama zor gibi takımlar kötü geliyor o hep aynı da ben de ezik oynuyorum yani dialık bi oyuncu değilim plat1-plat2 hakediyorum kendi gözümde

Klai said:
''yerim ben bunu''yu aç bence.

şşşşşşşşşşşşşşşş  :twisted:
Hakediyorsundur. Ne kadar kötü oynarsan oyna tr elmaslarını gördükçe tiksiniyorum. Hepsi maç spamlayıp elmasa çıkmış. Ama bende maç spamlayıp cıkıcam galiba elmasa  :mrgreen:

Palamedes said:
Tbf ye gitmeyi düşünüyorum.Konaklama sıkıntım var sadece.İstanbul da oraları bilen var ise yakınlarda iyi bir otel var mı?
Bilet nasıl buldun ya ? Bende sadece verdiği kodları istiyorum onun dışında izlemek amacım yok. Turnuvaya gidipde kodu kullanmıcak olanlar bana atarsa sevinirim  :grin: :grin:

Neutron!1! said:
Palamedes said:
Tbf ye gitmeyi düşünüyorum.Konaklama sıkıntım var sadece.İstanbul da oraları bilen var ise yakınlarda iyi bir otel var mı?
Bilet nasıl buldun ya ? Bende sadece verdiği kodları istiyorum onun dışında izlemek amacım yok. Turnuvaya gidipde kodu kullanmıcak olanlar bana atarsa sevinirim  :grin: :grin:
Biletix'te bitti mi yoksa ?  :shock:

Beyler, bu Bulbasaur Çok Güçlü adında dereceli takım var ya. Ona Logo+arkaplan yapiyim mi? Amatör değil yani orta seviye desek yeri var.

Takımın sahibi arkadaş benimle bi ozele gelsin

Cpt.Ghost said:
Ezreal aldım. Ancak şu çarp işini anlayamadım.
Yeni gelen jungle itemi Ezreal'ın ihtiyacı olan her şeyi veriyor.Mid game de çok güçlü kılıyor.Her vuruşu yanında ki minyonlara ve şampiyonlara sıçrıyor.Hydra gibi.E Habire q atıyor zaten cd botu ile birlikte.
Yüksek ihtimal nerflerler yakında.

Back
Top Bottom