League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Arkadaşın adı Mert sanırım. Kendisi bende 30 levıl gözüküyor. Bir de gold. Hıms...

Arkadaşla smurf kasıyoruz.Gümüş V ama MMR düşük bronzlar gelicek heralde.Lee Sin banlayınca aldığım tepki.

Zaten o eloda insanların lee sin oynayamadığını ve Lee Sin'in %46 kazanma oranı olduğunu düşünürsek muhtemelen daha fazla kazanan bir champın banlanmasını tercih ederlerdi

Siz 4v5 alırsınız da biz alamaz mıyız ?

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/161120481/202287484

*

En alttaki maçı saymayın.

Elo boost yapılır :grin: Gümüş benden sonra gelişmiş.Şaka bi yana farkettimki bütün takımı mutelersem daha iyi oynuyorum.Oyun başında jungle farkı demişlerdi karşıdaki lee benle dalga geçiyodu hepsini muteledim, kazandık.Diğer maçlarda full oyun başı mutelemiştim.

TheUnıversity = Ben
PrfCaptain    = PPA ShaoJun

Oyunun erken dakikaları ;

Oyunun sonu ;

Gördüğünüz üzere ww, dakika 23 de 48 farmla oynuyor. Dakika 54' e geldiğinde, yani 31 dakika sonra farmını zahmet edip 76' ya çıkarıyor. (28 farm)

3 inhi, 2 nexus kulemiz yok. Delilercesine def yapıyoruz. 3 baronun 3 ünü de aldık. Hiç bir TF kaybetmedik, tamamiyle harika oyunlar çıkarttık. Dakika 52 artık iyice bastırdılar. Hepsi nexusa vuruyor, 4 kişiyi öldürdük kimseyi kaybetmeden. Dedim hani artık kazandık, bir bakıyorum nidale nexusa vuruyor. Base de 4 kişiler ben yokum basede, o 4 kişi savunamıyor nexusu.. Ben mi? Oh tabii ki sakinim.

Son zamanlarda aktifsizlikten plat1'e düşmem ve 2-3 rank maçı kaybetmemle 0 puana düşmem yüzünden ranked atma korkusu başlamıştı, bugün onu yendim çok şükür. Topa lee sin aldım, gerçekten AD kastığında affetmiyor. Junglerlar topa gelince 2v2 attık ve double kill aldım, üstüne double buff da alınca oyun koptu zaten. Jayce ne zaman lane e gelse nerdeyse tek atar oldum, ben 7 levelken adam 4 level kaldı, daha sonra toksik oyuncular da bok atınca dayanamadı afk kaldı adam. Kolay oyun oldu.

Kierra said:
Son zamanlarda aktifsizlikten plat1'e düşmem ve 2-3 rank maçı kaybetmemle 0 puana düşmem yüzünden ranked atma korkusu başlamıştı, bugün onu yendim çok şükür. Topa lee sin aldım, gerçekten AD kastığında affetmiyor. Junglerlar topa gelince 2v2 attık ve double kill aldım, üstüne double buff da alınca oyun koptu zaten. Jayce ne zaman lane e gelse nerdeyse tek atar oldum, ben 7 levelken adam 4 level kaldı, daha sonra toksik oyuncular da bok atınca dayanamadı afk kaldı adam. Kolay oyun oldu.

Bence korkma.Kaçanın çocuğu olmazmış  :mrgreen: Bende bi dönem rankeddan korkar olmuştum Gold IV ten Gümüş III e düştüm Bronzlarla eşleştim.Ama kazanma psikolojisiyle oynayıp çıktım tekrardan.

Uçağımda yıkılıyo.

Azir'i çok beğendim.Oynamak isterdim ama oyuna ara verdiğim için oynayamayacağım.Bence çok eğlenceli ve zor bir hero olmuş.Rankedda banlanmalı çünkü oynamayı ve mekanikleri öğrenmek zaman alır.Ultisiyle çok farklı şeyler, tfler kazandırabilir.

Back
Top Bottom