League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

İstediği kadar rework yapsın riot, kaçış mekaniği/utility si yüksek olmayan şampiyonları lcs lerde göremeyiz

Abi bir tutturmuşsunuz kaçış mekaniği.

Biraz önce LCS i izleyen varsa Union Mileniumu yenerek LCS'e geldi.Milenium artık CS Serieste oynayacak.Cassi aldı adam çok iş yaptı.Kaçış mekaniği olmayan heroları dengeleyeceklerdir.Boşuna mı rework geliyor ?

Heroları farklı farklı pozisyonlarda, oyuncuya göre mekanik olarak yaratmaya çalışıyorlar.

Trypanosoma Gambiense said:
Cassi'de cc var ama :razz:

Her heroda illaki bir avantaj var.Çöp değil yani.Bana hiçbirşeyi olmayan bir hero söyle(kaçışı,ccsi,slienci yada yavaşlatma etkilerini felan kaldıran skill) oyunu oynamayacağım.2 haftadır bıraktım zaten.

Biz akşam 23.00'dan beri oynuyoruz, şuan saat 3:40 12 maç falan attık yeni 5 maç kazandık, son oyunda hiç xerath vermedik karşıya umarım gelir simgeler. Daha hiçbiri yok ortada.

Kierra said:
Biz akşam 23.00'dan beri oynuyoruz, şuan saat 3:40 12 maç falan attık yeni 5 maç kazandık, son oyunda hiç xerath vermedik karşıya umarım gelir simgeler. Daha hiçbiri yok ortada.
erkutun da dediği gibi siteden claim etmen lazım.

Anladım, şimdi ödüller kısmına girdim hepsine kullan dedim kullanıldı dedi, geliyo mu hepsi ? Ne salak salak işler yapıyolar ya, eskiden hemen alırdık.

6 senelik nickim Ragnnar,aynı zamanda lolde 3.5 senedir kullanıyorum.Ama nerdeyse her oyun diziyi izlemememe rağmen "ooooooooo viking ragnar" tepkileri alıyorum.Bağırasım geliyor,kaç senelik nick diye.

Bu nick muhabbetinden yazayım dedim.

Bizde arkadaşımla TRde smurfler alıyoruz.Nick değiştireceğiz uygun bot pre nickleri bulursanız atarsanız sevinirim.Şheqil olsun please.

Arkadaşımın elektrikleri gitti ve oyunda afk kaldı. Afk kalmasına rağmen, 4v5 maçı aldık. Hayatımın ilk 4v5 winiydi, kennen penta attı, ben son tf de quadra attım vayne kaçtı :sad:

yeni modda akali iyiymiş galiba normalde görünmezliği olan champla Xerath'ı almazdım ama bu sefer 2 penta attırttı o buff asdasddasf
http://matchhistory.euw.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUW1/1682548368/26468701?tab=stats

Gerçi benim tercihim Rammus'a falan almak ama millet bırakmadığından alamıyorsun, alırsan zaten tüm oyun ölmezsin.

Back
Top Bottom