League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Cs thresh bu yıl gelicek diye duydum ama bilmem ne zaman felir.Cadılar bayramına kadar sabret istersen belki gelir.Siteler resmen dolandırıcılık.

Ahaha kırmızısını çalıp öldürdüğüm rengar afk kaldı :lol:

SHACO OP

Dedi Ragnnar abi bana bi akali öğretsene ya,kıramadım keratayı.

jz0prD.jpg

Feed Me said:

jz0prD.jpg
Geçen kahvede oturuyorum yanımda Riot Tryndamare ve Riot Ryze var. Ben bunları teke tekte bir ağlatıyorum görmen lazım. İddia'ya da girdi tabii salaklar. Ben de bunların hesapları aldım tabii. Ama sonra çok ağladılar tamam dedim geri verdim. İşte böyle iyi biriyimdir :grin:
Bu hikayede herhangi bir kişiye veya kuruma dokundurma yoktur. Bilgilerinize sunulur.

Feed Me said:

jz0prD.jpg

Ego downloading.

Bende Silent Bob'la karşı takımdaydım.O da supp oynadı bende.Biz kazandık ama.

Zaa gelen takımlara bak grubumuza.Edward Gaming,Samsung White, diğerini bilmiyom nasıl takımdır. Zaa.Chatte GG TURKEY yazıyo millet.

ErkutErdem said:
52 dakika maç giderse öyle exp tecrübe verir la,aslında anlaşacan uzun sürecek maçlar,özel maçlarda öyle bir şey yapabiliyormuyuz,10 kişi girsek uzun uzun gitse maç
Varus ilk 35 dk afkydı. Sonradan dahil oldu tek başıma oyun taşımaya çalıştım.

Vergiler ve Havayolu harcı 1.561 TL tutuyor bu ne ya.2 kişi gitmek isteyen varsa merak edip araştırdım :

Uçak (THY) : Gidiş-Dönüş 2 Yetişkin  = 6,409 TL
En Önden Koltuk : 2*115 TL            = 230 TL
Otel                    :  3 gece en ucuz  = 380 TL
Günde 3 öğün yemek : 10*2*3*3    = 120 TL

= 7139 TL (Tek tek uçuşlara Seuldaki otellere baktım.Ücret gerçektir.)

Acaba izlemeye giden olur mu lan ? En ucuzundan kişi başı 3.600 TL

Takimlari cok bilmiyorum cokmu zor cikmasi ?

Edit: su turkce yayin yapan adamlarin hepsi malmi ? Oxi zaten mal zeonnn desen ayri bi mal. Oynadiklari adamlar plat blitz cekemiyo resmen bunlara gelen adamlarda mal

https://www.facebook.com/FnaticLoL/photos/a.344344635585585.82298.339065679446814/826135644073146/?type=1&theater

Fnatic'in koçluğunu World'da toyz yapacakmış.Bilmem ne kadar yararı olur koçluğun, sonuçta oynayanlar belirleyecek. Ama sonuçta Toyz yani. Görmeyeli oldu.

Chatte team immortal kuralım dedik benim soraka pickimden sonra, ortaya bu çıktı.Herkes lane'lerini kazandı ve chatte 1 ''salak'' kelimesini bile görmedim, rakip ise toxicti.Orianna E'si Lulu ultisi ve bariyeri, Soraka mikael, heal ve ultisi ile ölümsüz bir takım :mrgreen:
mqVz21.png

Neutron!1! said:
Takimlari cok bilmiyorum cokmu zor cikmasi ?

Edit: su turkce yayin yapan adamlarin hepsi malmi ? Oxi zaten mal zeonnn desen ayri bi mal. Oynadiklari adamlar plat blitz cekemiyo resmen bunlara gelen adamlarda mal
Euw ve na oyuncularını izleme sebebim,adamların platları plat,bizimki gibi eloboost falan değil,anklespankin var izlediğim youtuber/streamer adam açıklıyor her yaptığını yapmaya çalıştığını karşı takımdaki adamın ne yaparak kendisini outplayed yaptığını oyunu anladım yani adam sayesinde,ki yaptığı gerekli bir şey adamlar epey hızlı yapıyor adamın açıklaması 1 dakika falan sürüyor yapılan şeyi,flame 0 zaten takım içi,yorum yaparkende fazla yorum yapmıyor,yasuoya flask aldı adam mid plat elo maçında,baktı bi iç çekti 4-5 defa yasuo nasıl giderki flaskla dedi,bi bildiği vardır ama dedi sustu,bizde olsa chat yanardı yeminle.

10649459_10203784908361397_3887423660462536232_n.jpg
lel

Back
Top Bottom