League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Kierra said:
Realist Kupa said:
Sizce bu oyunda sürekli gelişme diye bir şey varmı yani düzgün oynayan her insanın challanger olma şansı varmı hani şu açıdan diyorum adam golddur ama onun potansiyeli o dur bellidir çıkamaz plata gibi mesela öğretmenler öğrencilerin arkasından böyle konuşur ya o tarz.
Sürekli gelişme diye birşey yok. Her oyun sonu takıma sövüp yakınmak yerine oyunun replayini izleyip "Nerelerde yanlış yaptım acaba?" dediğiniz zaman ilerleme kaydedersiniz. Bunun hakkında birçok video var, bir tane atıyım hatta.

Dakika 3:00 a al sıkılırsan, sorunun cevabını orada veriyor.

Cahilliğim için özür dilerim ancak malesef bilmiyorum oyunun tekrarını nasıl izliyoruz?

Bide yeni yamadan sonra adc rünleri cevherler hala can çalma mı?

LoL Recorder yükleyebilirsin.

Ben hala can çalma kullanıyorum, gördüğüm herkes de aynı kullanıyor. Nadir de olsa büyüklere saldırı hızı alanlar var.

Ulan götümü yırtıyorum kazanmak için adamın tek gidiyor TF'de takımı bırakıp adamların arasına kafa atıyor kaybediyoruz.

Az önceki Janna oyunum. Janna op. :grin: Karşı takımdan böyle küfür yemeyeli uzun zaman olduydu. En son Soraka oynarken Karthus'dan yemiştim. :grin:

P7IB0oo.png

W/L ye bakmayın. Yaz gireli böyle oldu. Tam tersi durumdaydı tatilden önce. :sad:

Deli Paşa said:
Az önceki Janna oyunum. Janna op. :grin: Karşı takımdan böyle küfür yemeyeli uzun zaman olduydu. En son Soraka oynarken Karthus'dan yemiştim. :grin:

P7IB0oo.png

W/L ye bakmayın. Yaz gireli böyle oldu. Tam tersi durumdaydı tatilden önce. :sad:
Kabul etmem gerekir,jannayı benden iyi oynamışsın zor hero bence çok kırılgan karşına iyi haras atan bir adc gelirse first blood bile veriyorsun supların başının belası cdr var birde

Aslında jinx alıyordu beni. Cannımı %20 ye indirdi jax. Ben kulemin altına girince jinx ulti attı. Ama bizim Jinx önüme geçti, kurtuldum. Bizim jinx'in pingi yüksekmiş. Lane'de biraz pasif oynadık. Ondan farmı düşük. Minyonlar düşman kulesine gitse bile ilk 10-15 dk kendi kulesinin altından çıkmadı. Normal olsaydı daha çok kill alıp, daha çok kill verebilirdik.

Dün tam videoluk olay oldu.
Dravenin dilim canı kalmıştı. Onların inhibitör önündeki kulenin yanındaydı. B attı bende ezle ulti attım. Adam base e geldi ve öldü.
Bunun aynısı oldu

Neutron!1! said:
Dravenin dilim canı kalmıştı. Onların inhibitör önündeki kulenin yanındaydı. B attı bende ezle ulti attım. Adam base e geldi ve öldü.
Bunun aynısı oldu
İki kere Ashe ile baseden baseye adam aldım. Zamanlamayı tutturursan çok kolay oluyor.

samurayahmet said:
Neutron!1! said:
Bunun aynısı oldu
İki kere Ashe ile baseden baseye adam aldım. Zamanlamayı tutturursan çok kolay oluyor.
bende onu dravenle yaptım :grin:

Bir Janna oyunu daha. İlk 4 ölümüm lagdan dolayı. Aldığım ilk 2 kill yine lagdan dolayı. :lol: Beni almak için kule altına girdiler. Ben de bastım kalkanı, kasırgayı. Sonrasını kule yapmış. Ben en son base'e doğru koşuyordum. İkisini de almış kule. Yanımda Talon vardı. Twitch jung yapacam diye ısrar edince böyle oldu. Adc olsa daha fazla kill alabilirdik belki.

1P8XBN.png

:S Freelerden gitmiş. Kötü oldu. Bir oyun daha oynamak istiyordum. :S

1350 Ip alıver bi zahmet  :grin:  Gümüş üstü iyi kata oynayan varsa duo atalım Amumu-Kata combosuyla low eloda iyi taşınıyor.

Deli Paşa said:
Erkut illa Morgana alacan diye ısrar etti. Dün Morgana aldım. 800 Ip sonra Janna'yı da alacağım. :grin:
Janna, Morgana'ya göre biraz pasif kalıyor. Morgana'da oyun başı sadece q+w combosunu tutturursan gerisini ADC hallediyor. Ultisinden hiç bahsetmeye gerek yok zaten. Tek başıma ejder basıp hem ejderi çalıp hemde üçte üç atmıştım. Direk sur verdiler. :razz: Janna'da da flash alıp kuleye yaklaşınca adamlar flash atıp ulti basıyordum. ADC yoksa ikide iki oluyordu.  :cool:

Yalnız adc iyiyse oyunu taşıyorum Janna ile. :grin: İlk killi biz alırsak hele çok güzel oluyor. Tek kayıpla tf alıyoruz. En gereken anda ulti basıyorum. Canları dolan rakibe karşı oynayan karşı takım da hemen eziliyor. :grin:

Back
Top Bottom