League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

ErkutErdem said:
Hz.Yasuo hayranı 0-10 giden yasuolar var oyunda. Sesli chat olmaması bir lütuf bence. Ayrıca Aykan'a hak veriyorum ben dereceli girip kazanmaya oynuyorsam takım arkadaşım da kazanacak. 51k damage vurduğum sup lux oyunumda 20k damage vurmuş adc bana niye ks atıyorsun diye sövemez.

O zaman yanlış oyunu oynuyorsun. Sana göre olan oyun Dota. :razz: Dota'da oynamış birisi olarak aynı şekilde eğer ADC'den daha iyiysem kill falan bırakmam. Ben kasarım. Biz Dota'da böyle gördük. Ben de tabi kazanmak etmek isterim. Ama ne kendimi moron gibi gösteririm ne de moronlara dil dökerim. Vakit israfı laflarını okuyup laf anlatmak.

Erozbey said:
ErkutErdem said:
Hz.Yasuo hayranı 0-10 giden yasuolar var oyunda. Sesli chat olmaması bir lütuf bence. Ayrıca Aykan'a hak veriyorum ben dereceli girip kazanmaya oynuyorsam takım arkadaşım da kazanacak. 51k damage vurduğum sup lux oyunumda 20k damage vurmuş adc bana niye ks atıyorsun diye sövemez.

O zaman yanlış oyunu oynuyorsun. Sana göre olan oyun Dota. :razz: Dota'da oynamış birisi olarak aynı şekilde eğer ADC'den daha iyiysem kill falan bırakmam. Ben kasarım. Biz Dota'da böyle gördük. Ben de tabi kazanmak etmek isterim. Ama ne kendimi moron gibi gösteririm ne de moronlara dil dökerim. Vakit israfı laflarını okuyup laf anlatmak.
Dota zamanında laptopta kasıyor diye oynayamadım yıllardır lol oynuyorum bırakıp geçemem artık. Yoksa beta keyi zamanında aktif etmiştim 2012den beri var hesabımda dota 2. Oyunu yanlış oynadığımı düşünmüyorum şahsen eğer karşı takımı öldürerek oyunu kazandırıyorsam bence bu da bir çeşit "destek" rolü. Ortada insan yok git oyunu bitir  :iamamoron: Adc oynayan arkadaşıma dediğim gibi rakip adcyi öldürürerek senin hayatını kurtarıyorum.  Ahrinin öpücük atan emojisi, bcnin düşünceli kafası, lulunun mutlu tipi ve jinxin dil çıkaran emojilerini koydum onlarla iletişim kuruyorum artık. Sezon 3den beri oynuyorum 4den beri şanlı skinim var gelip bana laf atan çerçevesiz adamla niye muhabbet edeyim.

TR sunucusunda oynama bence. Direkt EUW'de başla. Ben ilk TR'de başladım ve oynadığım en kötü kitleye sahip online oyun oldu. Ama oyunu sevdiğim için diğer sunuculara da bir bakıyım dedim Japonya sunucusuna geçtim. Ping çok yüksek olduğu için tıkladıktan 1-2 saniye sonra tepki veriyordu karakter. Orada da oynayamayınca Avrupa Batı sunucusunu denedim. Her ne kadar takımın tamamen feedlemesi sonucu (benim ölümlerim az olduğu için söylüyorum) genel olarak yenilgi alsam da şu anlık memnunum.

Öğrenme konusuna gelecek olursak da YouTube'da pek çok karakter anlatımı videoları var. Gözüne kestirdiğin karakteri oynamadan önce "Bilmem ne oynanış" diye YouTube'a aratırsan çok rahat edersin. Derecelide karakter deneyen insanlar falan var. Öyle yapma sakın. En az 2 farklı kişiden oynanış videosu izle. Botlarla girip bir kaç maç oyna.

Metehannica said:
Pişmanlık yaşayacağımız bi hayata başlamışız, lole mi başlamicaz?
200_d.gif

Destek demişken sonunda iyi bir ADC geldi yanıma, beni arkadaş olarak ekledi oyun sonu iyi bir ikili olduğumuz için. 3 maç attık 2 win aldık, diğerinde de bayağı iyi skor yaptık fakat bazı karakterler feed olunca yenmesi imkansız oluyor. O yüzden yenildik.

4zoVWJ.jpg

Aşırı saçma bi oyun kaybettik. Karşımızdaki Xayah-Rakan aşırı kastı. Karşı jungle solo gelme demesine rağmen gidip kazara öldü diye karşı garen soloya gelmicem diye çıktı mid itiyo. Bizim kasmış rivene diyoruz bota gel xayahı 2-3 kişi zor tutuyoruz keselim bu adamı diye mute all dedi soloda garen yok diye solo inhi kulesini bile alamadan bizim bottan girip nexusu aldı xayah dkda 23-24 falandı yani. Güler misin ağlar mısın.

Oyunda 2 yanlışım oldu mid ve top a ama telafi ettim tabi. Tek kelime etmeden oyun oynadım yine yaranamadık. Gittiler bi de Thresh'i takdir ettiler ... Tr topluluğu kanser...

Gbay çok güzel bir belgesel tadında video hazırlamış, bol zamanı olanlar ve League of Legends'ın eski tarihi hakkında bilgilenmek isteyenler izleyebilir. Bayağı uzun zamandır oynadığım ve anlatılan maçlardan bazılarını canlı izlediğim için biraz duygulandım, bayağı iyi video olmuş.

Şu anda her sene yapılan worlds turnuvasının canlı yayını var, izlemek isteyenler buradan buyursun. Gönülleri fnatic'ten yana olanlar, chate şu yazdığımı kopyalayıp atmadan izlemesinler, hepinize iyi seyirler.
Code:
COPY MorphinTime THIS MorphinTime STATIC MorphinTime TO MorphinTime HELP MorphinTime FNATIC MorphinTime COPY MorphinTime THIS MorphinTime STATIC MorphinTime TO MorphinTime HELP MorphinTime FNATIC

Son çıkan K/DA şarkısında animasyonlu popolar güzel, şarkı da bayağı gaz olmuş. Rap kısmı olmasaydı daha severek dinlerdim belki.

he tabi bi get jinxed değil orası ayrı

Eğer başlayacak olan varsa başlamasın ilk oynayışım 2014de oldu hesaba bir çok emek verdim rp çektim neler neler yaptım. Ve sonuç perma ban tüm emekler harcanan vakit uğraşlar geri dönüşü olmayan bir çöp oldu. Ban sistemi aşırı berbat boşu boşuna hesap açıp uğraşmayın chate yazdığınız çoğu şey ban yeme riskini arttırıyor.

|  R.I.P            |
|  Hesap          |
|  2014 - 2018 |

Back
Top Bottom