League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

o kilit 10 maç bittikten sonra açılmıyor, baya oyun atıp az raporlanman gerek, belli bir süre sonra bildirim geliyor kilit açıldı tekrar 0.seviye oldun diye.

Erozbey said:
Hiç ceza almamış biri olmak LoL oyuncuları için elitlik bence.
Aşırı şans işi bence. Oyun içinde yazmak yerine dil çıkaran emoji atıp tilt ediyorum milleti artık ben bi daha ban falan yemem çözdüm işi. Chat banı yediğim senede 7 maç ardarda atıp 4ünde ağır sövmüştüm laf anlamayan insanlara. Riot geldi o 4 oyundan 3ünü önüme koyup "toxic oyuncusun blablabla" dedi bilerek feedleyen adamlardan, seri maçında unutup smite adc giren adamlara ceza falan yok ama giden senin vaktin oluyor.

2014-16 arası kesintisiz lol oynadım 2017'de eh işte biraz oynadım sayılır. Hiç ceza almadan oyunu bıraktım. 3 sene içinde sadece bir kez biriyle çok tartıştığımı hatırlıyorum onda da ceza gelmedi.

ErkutErdem said:
Erozbey said:
Hiç ceza almamış biri olmak LoL oyuncuları için elitlik bence.
Aşırı şans işi bence. Oyun içinde yazmak yerine dil çıkaran emoji atıp tilt ediyorum milleti artık ben bi daha ban falan yemem çözdüm işi. Chat banı yediğim senede 7 maç ardarda atıp 4ünde ağır sövmüştüm laf anlamayan insanlara. Riot geldi o 4 oyundan 3ünü önüme koyup "toxic oyuncusun blablabla" dedi bilerek feedleyen adamlardan, seri maçında unutup smite adc giren adamlara ceza falan yok ama giden senin vaktin oluyor.

Neden şans işi olsun ki? Benim yerim çoluk çocukla bir değil ki. Baktım hakaret ediyor basıyorum mute bitti. Üstüne o çocuğu da raporluyorum sürekli yedikleri cezanın bildirimi geliyordu. Lolde küfürleşmek kişinin kazmalığıdır.

Muteleyerek çok şey kaçırıyorsun. Yaptığım bir hatadan sonra birinin beni flamelemesini kudurmasını görmek çok hoş oluyor. Hatta kendisi de aynı hatayı yapınca kendi sözlerini ona aynen aktarmak var ya, uuuuu! Dur bi el giricem şimdi.

Metehannica said:
Muteleyerek çok şey kaçırıyorsun. Yaptığım bir hatadan sonra birinin beni flamelemesini kudurmasını görmek çok hoş oluyor. Hatta kendisi de aynı hatayı yapınca kendi sözlerini ona aynen aktarmak var ya, uuuuu! Dur bi el giricem şimdi.
Bazen bilerek kötü oynuyorum ve anlamıyora yatıyorum ya kafayı yiyorlar.  Split ne diye sormuşluğum var kudursunlar diye.

Ben bu oyunu öldü falan sanmıştım, hala hayvan gibi izleniyormuş. Önerilen videolarda TR liginde bi canlı yayın vardı. Tıkladım 10 bin kişi izliyordu. 1. ligteki futbol takımlarının çoğu bu kadar seyirci toplayamıyor. :grin: Normal maçlar böyle izleniyorsa finaller yarı finaller falan kim bilir nasıldır.

Mutelemek hiç bir oyun için çözüm sayılmaz ki.Karşı takımda ise tamam ama seninle aynı takımda ise adamın gerçekten oyun ile ilgili atması gereken mesajlar olur,destek ister veya baskın yapacağını söyler.

Küfürle geçinen "çocuktan" taktik mi alacağım? Para kazanmıyorum, zaman geçirmekten başka bir amacım yok. Lig oyuncusu olacak halimiz zaten yok. Banane o aptalın vereceği mesajdan. Bana mesaj atacak veya baskın yaparken haber verecek diye 30 dakika boyunca küfürlerini mi çekeceğim? Size kolay gelsin.

Neden bu kadar sert çıktın ki?Ben bunu genel oyunlar için söyledim.Sadece lolde böyle bir durum yok.Cs go hele ki yüksek liglerde ne değişik tipler gördüm.Adam üç beş  sövüyor bir 5 dakika takmazsan info vermeye başlıyor,düzgün oynamaya çalışıyor.Ama adam hiç yokmuş gibi davranırsan bir süre sonra zaten oyunu terk ediyor,gidiyor.
Valla rekabetçi falan bilmem,ben 40 dakika oynadığım oyunda birisinin trollük yapması yüzünden,afk kalması yüzünden zehir olmasını istemem.En anlaşılmayacak adamla bile yeri gelince anlaşılıyor.

Yenilsem de kazansam da bir kazancım veya kaybım yok. Ben vakit öldürmeye bakıyorum. Küfürbazlara da vakit ayıracak halim olmaz haliyle. Bazıları var hele tam zehir. 5 dakika değil yarım saat geçse de susmuyorlar.

Kazanmak isteyenler, kazanarak zevk alanlar, oyunları kazanmak için oynayanlar @propaganda arkadaşımızı dinlerler ise daha iyi olumlu sonuç alırlar. Eğer "yav oyun oynuyoz kazansak ne olur kaybetsek ne olur ben adam gibi vakit geçirmek istiyorum çoluk çocukla uğraşacak halimiz yok" diyenler @erozbey'i dinlerlerse daha iyi sonuç alırlar. Ben de propaganda'nın kafasındayım şahsen, oyunda benim için tek kriter insanların iyi oynayıp oynamamasıdır, adam dünyanın en gevşek en yavşak insanı olabilir, benim umrumda olmaz, iyi oynadığı sürece mutelemem veya laf atmam. Dünyanın en ılımlı en iyimser en sevecen insanı olup bok gibi oynarsa, koşup koşup ölürse de umumda olmaz direk laf atarım, çünkü kazanmaktan zevk alıyorum ve oyunu kazanmama engel olan insanları sevmiyorum.

@kierrra

Ben tam tersi kafadayım.Geçen gün CS:GO'da 2 şerefsiz yüzünden 1 hafta rek banı yedim.İyi oynuyorlardı.Bana kalırsa düzgün adam olsun, kötü oynasın veya iyi oynayan gevşek adam olsun, sesliye katılmasın.

CS:GO ile LOL çok farklı oyunlar. CS:GO'da adamların gevşek olması çok kötü, çünkü voice chat var oyunda, ve voice chat'e bir nevi bağımlısın eğer kazanmak istiyorsan. Ben lig hakkında yazdım o yazıyı.

Hz.Yasuo hayranı 0-10 giden yasuolar var oyunda. Sesli chat olmaması bir lütuf bence. Ayrıca Aykan'a hak veriyorum ben dereceli girip kazanmaya oynuyorsam takım arkadaşım da kazanacak. 51k damage vurduğum sup lux oyunumda 20k damage vurmuş adc bana niye ks atıyorsun diye sövemez.

Back
Top Bottom