League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

20 LP geliyor 22-23 gidiyor. Demin 12-1 Giden takımı maça döndürdüm Nasus'la. Dk 15'de koridoru terketmek zorunda kaldım tabi pek stack kasamadım 250 civarıydı. Bizim takım sürekli satıp durdu. 10'3 den 12'7 oldu skorum ve maçı kaybettik :sad: . Ben full tanktım beni bile eritiyorlardı.

Üç maç boyunca özürlüler geldi, adam akıllı tartıştım, küfür ettiler küfür ettim. Preydi hepsi raporlamışlar sayelerinde chat banı yedik. Şanlı skin ve çerçeve alamıyorum sene sonunda. Bundan sonra oyunda kimseyle iletişim yok. Herkes mute. Öyle oynayan adamlara hiçbir şey olmuyor, 1 saatlik oyunu bilerek satan adamlara bir şey olmuyor bize oluyor.

6 ay falan demiyor valla chat banı yediysen bu sezonun sezon sonu ödüllerini alamayacaksın diyor. "Players are never banned for not communicating through chat in-game." bundan sonra herkes mute aga.

"Competitive play should reward positive sportsmanship just as much as they reward great play, so the most negative players with chat restrictions at the end of the season will be ineligible to earn ranked end of season rewards such as the loading screen borders or the Victorious champion skin."
Most demiş most ne demek açıklasa iyidi.

Adam elmas oluyor çerçeve alamıyor olaya bak :grin: biraz daha araştırdımda "reformed" olunca veriyorlarmış skin. Ancak rito sağolsun temiz bir açıklama yapmamış o konuda, süre mi geçmesi gerekiyor, oyun mu atmak gerekiyor. Belirli bir süre rapor yemeyince geliyor demiş biri. Bazıları rapor,takdir farketmiyor yediysen almıyorsun demiş hiç.

Chat ban nasıl yeniyor? :grin: Defalarca küfür ettim ve edildim. Hatta bir arkadaşım her maç ana avrat giriyor karşı takıma hiç chat yemedik. Belki silver olduğumuz içindir :grin:

Weste başladım bu sabah. Tr'den daha zevkli geldi ama daha 6 lvlim. Singed aldım Premium Chest diye bir kutu gelmiş kendi kendine 1 tane de anahtar. Açtım direk Snow Day Singed çıktı. Şimdiki aklım olsa para biriktirir sevdiğim bir şampiyonu alırdım :grin:.

Ben her mid aldığım zaman %90 karşıma yasuo geliyor.Yasuo'ya almakta sıkıntı çekiyorum.Saten kasınca kerkesi tekliyor.Benim levelim düşük olduğundan mı yoksa TR sunucusunuz özelliğimi herkes yasuo alıyor anlamadım :sad:

En azından içim rahat. Yasuo banladım diye çarp alıp ormanımı trolleyen adam da ceza yedi (yani bildirim geldi oyun sonu odur herhalde). Yalnız 25 maç nedir yöv

WbQEk4.png
http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/447204872/471196?tab=overview
Bizim takımda bu sezon 300den fazla ranked maç atan 1 kişi var. Karşı takımın 5ide öyle. Bir önceki sezondaki ligleri 4 plat 1 elmas, bizim takımın 1 plat (ben oda plat 5 anasını satayım) 4 gold. Karşı takımın Plat 4 ve Plat 5 oyuncusuyla eşleşen bizim takımın ligler Gold 1-2. Bu nasıl bir eşleştirme anlamıyorum riotu. Maçı kazandık ama karşı takımın bilgisi bizimkinden çok daha fazlaydı. Yeni patchdeki bot kulesinin zayıf olmasından ötürü 4 kişi gank attılar defalarca. Amumu topta iyice güçlenmişti bu sırada, first blood verip ölmemize rağmen sakin oynadık adamları 4 kişi basınca ilk ejderi aldık. Ondan sonra oyun bizdeydi zaten ancak adamlar en ufak hatamızda yakalayıp farkı kapatacak bir tf çevirebiliyordu. 2 inhi açtıktan uzun süre geçtikten sonra 5 kişi bot iterken bile savunmaları gayet güzeldi adamların. Nasıl yendik ciddili bilmiyorum cc farkı olsa gerek. Amumu ve benim ultiler fena kombo yapıyordu çünkü. Dianada kasan tek kişi olan Jinxi eritince dpsleri kalmıyordu.

Back
Top Bottom