League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

 • Bronz

  Votes: 10 8.1%
 • Gümüş

  Votes: 9 7.3%
 • Altın

  Votes: 15 12.1%
 • Platin

  Votes: 7 5.6%
 • Elmas

  Votes: 11 8.9%
 • Ustalık

  Votes: 2 1.6%
 • Challenger

  Votes: 36 29.0%
 • 10 dereceli maç oynamadım

  Votes: 34 27.4%

 • Total voters
  124

Users who are viewing this thread

Klai

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
ErkutErdem said:
http://i.imgur.com/mf5uHuo.gifv

Şako'nun dibine girip q+havada e w yapıp 3 stack daha alarak w ile can doldurup, büyük ihtimalle bu sırada 2 stack dolacak, heim'in üstüne çökebilirdin heim'in hiçbir can eşyası yoktu direk alırdın (zhonya'dan bişi olmaz o kadar).

Şimdi 400-600 can kadar var olacaktı sende. Şako çıktı görünmezlikten. Sana e attığı için deli gibi yavaşlıyorsun yoksa ulti sonrası gelen hareket hızın var. Burada yapacak bir şeyin yok yapabileceğini yapmışsın zaten. Şako e atmasaydı şöyle yapacaktın: Gerek heim'e dalmandan gerekse ultinden dolayı tekrar 5 stack olup w basıp yine can alacaktın. Bu sırada kass'ın gelişinin tam tersi yöne yavaşlatma olmadığı için depar atacaktın. Sana destek geliyorsa kaçmaya çabalayacaktın, yoksa we 2-3sn cd'si kalacaktı az daha oyalanıp dalacaktın da çok uç uca işler.

Kısaca yapcak pek bişi yok bunda.


ErkutErdem said:
http://i.imgur.com/cmU3rP9.gifv

Burda dikkatimi bir şey çekti. 2 gifte de atlarken skill, skiller kullanmıyorsun. Yeni rengar'da atlarken tek skill kullanılcak falan deniliyor da daha var rework'e.

Şimdi yaklaştın şakoya. Aç q'yu 5 stack harcanıyor. Uç adama havada at e'yi inmek üzereyken bas w'yi vereceğin max hasarı vermiş oluyorsun. He bazen w kafa karıştırır onu atmasan da olur da 5 stack'deyken q+havada e kesin yapmalısın. Adama inip q ile aa resetlemek iyi ama bunu ormanda yakaladığın rakibe, bot'a gank'lerde falan kullan. O ilk seviyenin işi. Hasar daha çok oluyor gibi görünüyor araya aa sıkıştırdığın için fakat bu rengar. Rengar oynayan adam oyunu kazanıp kazanmamaya bakmaz, rakibe atladığın anda rakip yok oluyorsa tatmin olur. 4 de olsa 5 de olsa stack'in atlarken hep yetenek kullan.

He bir de şako kestikten sonra kass kaçıyor ya hani. Çarp attıktan sonra güçlendirilmiş e attın mesela çarp çok boşa gittiç Sanırım fark edemedin tekrar dolacağını stack'inin. O da sürekli oynamaktan geçiyor işte.

Yani yapacağını yapmışsın o kadar da tavsiyelik bi durum yok. He ille tavsiye istiyorsan ormandaki 1 numaralı tercihin rengar olsun, oynadıkça güçlenirsin zaten. Build için de youtube'da bir kanal var NightBlue3 diye. Belki twitch lol de görmüşsündür en çok izleyiciyi o topluyor. Y. kanalında yayın özetleri var (öyle 40dk'nın tamamını değil, anları editleyip koyuyor). Rengar da bayağı oynadığı bi şampiyon. Full crit buildini falan bu adam bu çıkardı. İzleyerek hem yaptıklarını hem de buildi öğrenirsin diye düşünüyorum.
 

oyasar1

Master Knight
5000 canlı mao'ydum karşı takım 4 sup 4 zeke çıkmışlardı dravendan tek yemiştim bu da böyle bi anımdır.
 
Nightblue3 güzel insandır ya. [email protected] Takım aşırı feedlemese ben vuruyordum, farm yapıp item almaya çalıştım baktım her yer feedliyor. Earlyde double almıştım botta araya girip benim için tanklayacak bir kişi olsa alırdık o oyunu.
 

Mirachann

Knight at Arms
WBNWVCWF&SM&B
Birkeresinde zed almıştım mid de oynuyodum karşımda annie vardı annienin canı baya azaldı gitti kule altına basesine döncekti gittim ona bi Q attım öldü.Çok efso olmuştu.
 

Dr.Nyber

Baron
WBNW
Bugün Lux aldım 2 maç attım. Birinde karşıma Yasuo geldi birinde Zed. Zed biraz zorladı da Yasuo karşısında baya üstün geldim. Koridorda geriden geriden minyon alıyorum adamlar bana hiç vuramyıor. Sonra skilleri boşaltıp killi alıyodum. Tf'de de havyan gibi işe yarıyor süper birşey.
 

kierra

Baron
WBWF&S
Lєσηidαs™ said:
Birkeresinde zed almıştım mid de oynuyodum karşımda annie vardı annienin canı baya azaldı gitti kule altına basesine döncekti gittim ona bi Q attım öldü.Çok efso olmuştu.
uf sen anlatınca aklıma geldi ben zeddim karşımda TF vardı bende çok az can var hep harass yemişim adam altın kart atıp Q çaksa ölcem bu spell olarak flash hayalet almış sarı kartı aniden seçip hayaleti bi bastı tam kafama attı sarı kartı baktım kaçış yok ulti atıp o ulti atarken gelen 1 saniyelik hedef alınamazlıkla sarı kartı dodgelayıp sağa gölge atıp adama 3 q 3 e bir de auto atıp ultimin gölgesine geri döndüm bir süre sonra çatırt diye adam öldü süperdi
 

samurayahmet

Grandmaster Knight
WB
Bende Threshle flash prediction yapıp sürekli çekiyorum böyle zed ultisini atıyor gölgesine yolluyorum falan ama hep adc honor luyorlar emektar supp işte :sad:

Leonayla bir rankta hem drakei hemde baronu çalmıştım. Jannaylada adamları kaldırmak için kurduğum hortum baron çalmıştı. Aslında dünde çaldım baron ama oyunu kaybettik :neutral:
 

Klai

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
Kızıl Baron Corki'yi de dönüştürmemle birlikte 2568 turuncu öz birikti. Az daha zorlasam ve bala döte destansı çıksa alabiliyorum ama nerdeeee......
 

Brave Men

Master Knight
WF&SWBM&BNW
Uzun zamandır beklenen, ilk videosu 1,8 milyon izlenen montaj videomun ikincisini yaptım. İyi seyirler. Yorumlarınızı bekliyorum ^^

 

Solskjaer

Grandmaster Knight
WBNW
Keşke izlemeseydim. :roll: Jungler aptal olunca olmuyor. Dün 1v9 Elwind kazandı, bugün midlaner düne kıyasla iyiydi ama ormancı kolsuz olduğu için kaybettik. Yoksa ağır outscale yapacaktık. Sivir'in 3k dan fazla altını olmasına rağmen base attırmamış ormancımız. Üzücü ya. Koç geçse bari önümüzdeki maç ormana. :lol:
 
Top Bottom