League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Pre-Season ranked atmak amaçsız bir şey. Çoğu kişi oynamıyor zaten istediği dereceyi aldıktan sonra. Yanıltıcı sonuçlar elde ediyorsunuz sonra. Pre-Season Gold 1 bitirdim niye bu sezon Gümüş 3 başladım **** you rito olayı oluyor sonra.

Aynen öyle. Ben mesela 3 sezondur hedeflediğim lige geçtikten sonra ranked atmayıp bekliyorum diğer sezonu. S7 hedefim Master inş olur :ohdear:

Bence biraz saçma. İnsanlar aynı anlama gelen ama farklı bir yapıya sahip kelimeler/cümleler bulacaklardır. Ya da boşluk filan bırakırlar harfler arasında. "ez mid ez life"

Kill katılımın aşırı az, Garen adc düşmanı bir hero güçlü olduğu zamanlarda takıma yararlı olmak için tflerde bulun. Randuin gereksiz karşıda kritik çıkacak biri yok. Ölü adam yada günateşi daha yararlı olurdu.iki itemini aldığına göre ga almak üzereydin sanırım yine gereksiz öndesiniz kara balta tabuta çiviyi çakacak eşya olurmuş.

Metehannica said:
6s7x9i.png

Admiral Ghost ve arkadaşı kanser ederkene...

Biz kötü değildik sen iyiydin. :lol: Gerçi yok ben kötüydüm.  :lol: :lol:

Ben önceden oynamıştın 18 level yapmıştım sonra sarmadı silmiştim.Geçen hafta oynayım dedim oyun sardı.Şu anda heim aldım.11 levelim.Tavsiyeleriniz varsa verirseniz sevinirim :smile:

Kardeşime verdiğim ve bronz 5 yaptığı çarla trollüne oynayayım dedim. Aslında amacım bilerek fedlemekti sonra maç başlayınca vazgeçtim. Yorick Sup baya iyi oluyormuş Bronz 5'de  :grin:

http://i.imgur.com/mf5uHuo.gifv
http://i.imgur.com/cmU3rP9.gifv
Rengar boş durmasın öğreneyim bari dedim, değişecek zaten buda reworkle ama eğlenceliymiş ha. Armor pen girdiğin zaman gücü hissediyorsun bildiğin. Build falan öneren var mı? Klai bi ara camış gibi oynuyordun bak bi.

Back
Top Bottom