League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

Sen soloqda takım oyunundan mı bahsediyosun ? Benmi bayadır oynamıyorum acaba soloqda takım oyunumu var ?

Team rank girsen karşındakide iyi takım oyunu oynar.Her türlü klavyeyi nerene sokacağını düşünürsün.Bişeyleri başaramadım diye millete bok atacak bi insan da değilim.Sen bronzda oynarım diyosan ok.Reksai ile ne oyun yapabileceğini çok merak ediyorum.Heralde tünel kazıp adamı zıplatacaksın.Counter jungle yapabilen hero earlysi güçlü olan herodur bu kadar basit.Sen gidip latede güçlenen herolarla ct jung yaparsan kağıt ederler adamı.

W çok güzel kalkan sağlıyor diyecek kadarda oyunu bilmeyen bi adamsın.İki tane maç atıp burda bıdıbıdı konuşmayın lütfen.Zergstingten farkınız kalmaz.

Kont Dooku said:
Sen soloqda takım oyunundan mı bahsediyosun ? Benmi bayadır oynamıyorum acaba soloqda takım oyunumu var ?

Team rank girsen karşındakide iyi takım oyunu oynar.Her türlü klavyeyi nerene sokacağını düşünürsün.Bişeyleri başaramadım diye millete bok atacak bi insan da değilim.Sen bronzda oynarım diyosan ok.Reksai ile ne oyun yapabileceğini çok merak ediyorum.Heralde tünel kazıp adamı zıplatacaksın.Counter jungle yapabilen hero earlysi güçlü olan herodur bu kadar basit.Sen gidip latede güçlenen herolarla ct jung yaparsan kağıt ederler adamı.

W çok güzel kalkan sağlıyor diyecek kadarda oyunu bilmeyen bi adamsın.İki tane maç atıp burda bıdıbıdı konuşmayın lütfen.Zergstingten farkınız kalmaz.
Peki dostum sen kazandın. Boş muhabbet yapmaya gerek yok. Çok bilgilisin.

Forumun eski oyuncularından o adam senden bilgili olduğu kesin. Kabul ettiğin iyi olmuş. Ayrıca metayı kırmak senim bulduğun bir şey değil istersen ADC Annie al ki normal oyunda oyna diyoruz ranked ile bir başarı elde edebilirim diyorsan yanılıyorsun Kaanın dediği gibi.

ErkutErdem said:
Forumun eski oyuncularından o adam senden bilgili olduğu kesin. Kabul ettiğin iyi olmuş. Ayrıca metayı kırmak senim bulduğun bir şey değil istersen ADC Annie al ki normal oyunda oyna diyoruz ranked ile bir başarı elde edebilirim diyorsan yanılıyorsun Kaanın dediği gibi.
Sidik yarışı yapma ya.

Elrohir Oronrá said:
ErkutErdem said:
ranked ile bir başarı elde edebilirim diyorsan
Outmeta olaylar çok fazla maç kaybettiriyor bunu bizzat yaşayıp görmüş biriyim.
Kanka bırak bunlar süperler, adama ben yapıyorum mainim diyorum adam illede benim dediğim diyor. Yok, millet viktorun suratına bakmazken midde adam öttürüyordum. Yine bunun gibiler vızıldıyordu.

Muslih Hünkâr said:
Elrohir Oronrá said:
ErkutErdem said:
Kanka bırak bunlar süperler, adama ben yapıyorum mainim diyorum adam illede benim dediğim diyor. Yok, millet viktorun suratına bakmazken midde adam öttürüyordum. Yine bunun gibiler vızıldıyordu.
Meta dışı diyorum hani senin yaptığın.

Muslih Hünkâr said:
Elrohir Oronrá said:
ErkutErdem said:

O helal.Ya kendini bi bok sanıp egolu egolu konuşuyosun ya beni sinir edende bu.Yoksa ne bok yersen ye  beni ilgilendirmezde.

Lol de fps 150 ama ani fps düşüklükleri yaşıyorum. Örneğin 2. yerdeki itemi 1. yere alınca bi 1.5 2 dakka oyun donuyo sonra geliyo. Tf lerim bitmiş durumda acil yardım pls

Yazın sabahlara kadar soloq hayalim vardı ama artık oynamayacağım sanırım lol  :ohdear:

Deli Paşa said:
Biri şu kabiliyetleri ayarlasa da bize gösteri verse. Eskisi gibi her şampiyon için özel kabiliyet yapamıyorum. Hep aynı şeyler çıkıyor farkında olmadan.
ben de 1 sayfa kullanıyorum sürekli her oyunda yeniden düzenliyorum "hmmm şu özellik fena değil hmmmm bence bunu alayım" kafasıyla her oyun farklı şeyler yapıyorum. zaten ayarlamak çok kolay olmuş uzun sürmüyor, sen de öyle idare et 2-3 ay sürer standart kabiliyetlerin oturması, hatta hiçbir zaman oturmayabilir çünkü riot her oyunun farklı olmasını istiyoruz dedi ve bunu yapıcak gibi

Kont Dooku said:
Yazın sabahlara kadar soloq hayalim vardı ama artık oynamayacağım sanırım lol  :ohdear:
niye

Neutron!1! said:
Lol de fps 150 ama ani fps düşüklükleri yaşıyorum. Örneğin 2. yerdeki itemi 1. yere alınca bi 1.5 2 dakka oyun donuyo sonra geliyo. Tf lerim bitmiş durumda acil yardım pls
Hiçbirinizde olmuyomu bu olay? Son 2 güncellemeden sonra oldu bu

Back
Top Bottom