Resolved Launcher'ın Açıldıktan Sonra Kapanması

Users who are viewing this thread

1.1.0 sürümü betadan çıkıp indirilebilir olduktan sonra oyunu güncelleyip girmeye çalıştım. Fakat Steam üzerinden başlatırken launcher görev çubuğunda beliriyor sonra da kapanıyor. Oyunu manuel olarak Bannerlord.exe'yi yönetici olarak çalıştırıp launcher'ı pas geçerek başlatabiliyorum. Fakat aktif etmek istediğim modlar var. Driver güncellemelerini yaptım, dosyaların bütünlüğünü doğruladım işe yaramadı.

Edit: Modül dosyasının içindeki yüklediğim tüm modları silince launcher açıldı. Bir mod koyduğumda yine açılıyor fakat iki ya da ikiden fazla mod koyduğumda tekrar aynı sorunu yaşıyorum.

Last edited:
Aynı sorun bende de var, hâlâ da çözümünü bulamadım. Mod ekleyip çıkardığımda gerçekten oyunun açıldığını fark ettim, ama o modları da illa eklemek istiyorum ya :sad:

aynı sorunu ben de yaşıyorum
Edit: az önce nexustan fixed launcheri indirince düzeldi denemenizi tavsiye ederim

Last edited:
Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom