Laptop Ekran Boyutu İçin Acil Yardım

Users who are viewing this thread

Biliyorum konunun yeri burası değil ama 4 yıl biriktirdiğim para ile monster tulpar serisinden alıcam bir kaç saat sonra

15.6 inç QWHD 2880x1620 mi
17.3 inş full HD 1920x1080 mi

öncelikle hayırlı uğurlu olsun.. 17 inc ekranlı olanı dururken 15lik almak zaten çok mantıklı olmaz ... sonuçta monster çok sağlam bir marka o kadar para biriktirmişken hakkını ver 17 lik al artık ... ama öte yandan altına düşmediğin müddetçe 15inc te gayet ideal...
Tabii senin amacını bilemem ama monsterın parasıyla çok şekil bir masaüstü pc toplayabilirdim heralde

17 liği taşımak zor olur.Notebookun en büyük avantajlarından birini yok etmiş olursun.

Birazda ne amaçla kullanacağına bağlı dedikleri gibi taşımada büyük ihtimalle sorun olmaz ama yinede çok seyahat eden biriysen yada okula götürüp getireceksen küçük olan daha mantıklı gibi.

17lik laptopu 3 senedir hergün taşıyorum bir sıkıntısı yok, 15 ile 17 arasında öyle sıkıntı yaratacak bir boyut farkı yok yani.
Ama ikisi arasında ekran yüzünden uçuk bir fiyat farkı varsa alma derim 17lik.

Laptop ta oyun oynarken ekran seni etkiler kardesim ağırlığı sorun olmazsa 17 her türlü ama paraya kıyacaksan 19 al gitsin ben 19 a yatırdım parayı rahatım

Redleft said:
Seyyar gibiyim hergün heryerdeyim aldım 17inç 3.9kg valla sorun yok 12 yıl boyunca kilolarca kitap taşıdık biz 17 tercih ettim

Hayırlı olsun o zaman. :smile:

Monster hakkın iyi olmayan baya yorumlar görmüştüm fakat şuan ne durumdalar bilmiyorum. Bilgisayarı kullandıktan sonra biraz bilgi verirsen sevinirim.

Dies Irae said:
Monster hakkın iyi olmayan baya yorumlar görmüştüm fakat şuan ne durumdalar bilmiyorum. Bilgisayarı kullandıktan sonra biraz bilgi verirsen sevinirim.

Aynen öyle duymuştum ben de. Biraz kullanımdan sonra buradan veya ö.m'den cevap bekliyorum :smile: Hayırlı olsun yine de.

GTA V i ultrada açmadıktan sonra monster olsa nolur olmasa nolur. Açarsa ama güzel olur :grin:

Monster laptopları ağır oluyor. Özünden yanlış bir durum bu. İlgilenenler için notebookcheck adında bir site var, çok faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Şu an bir laptop almayı düşünüyorsanız MSI GT ya da GS serisinden bir laptop almanızı öneririm Monster'a kıyasla. Yoksa biraz daha fiyatların düşmesini bekleyebilirsiniz.

Aynen 17 inç taşınmaz. Taşınmayan laptop iş görmez. Şu anki durumunu bilmiyorum ama ünide sık sık okula götürmen gerekebilir o zaman dönüp küfredersın kendine.

4kg nasıl taşıyamıyosunuz anlamıyorum yanlız şarj aleti de rahat 1kilo var ama taşıyamamak imkansız yani senelerce kitap taşıdık bu mu sorun müthiş şuan çok memnunum sorun yaşarsam söylerim ama müthiş biii tam bir canavar

Back
Top Bottom