L'aigle %100 Türkçe Yama

Hangi modun çevrilmesini istiyorsunuz? (6 Nisan Cuma gecesi son.)

• Prophesy of Pendor

Votes: 16 30.8%
  • Vikings Conquest(Şimdiye kadar %70'i çevrilmiş DLC'nin)

Votes: 8 15.4%
  • ACOK

Votes: 7 13.5%
  • Diplomacy (Güncelleme)

Votes: 4 7.7%
  • Warsword Conquest

Votes: 8 15.4%
  • Nova Aetas

Votes: 7 13.5%
  • Perisno

Votes: 2 3.8%

• Total voters
    52

Users who are viewing this thread

YusufPaşa said:
Çeviriyi denedim, oynadığım kısıma kadar herhangi bir hata yoktu. Güzel olmuş ellerinize sağlık. Şimdi hangi modu çevirmeyi düşünüyorsunuz?
Oylamaya sunacağız. Ama "A World of Ice and Fire" için yoğun istek alıyoruz. Duruma göre açıklama yapılacaktır.

klajdoa said:
mod da ş harfi felan gözükmüyor bi tek bende mi bu sorun var
Aynısı bende de oldu, modu steam workshop'tan kurmuştum sanırım o yüzden oldu. OliverQuenn'in anlattığı şekilde tekrardan yüklüyorum şimdi. Uzun zamandır bu modun Türkçe Yamasını bekliyordum, çok iyi düşünülmüş..!

Dediğim gibi kur L'aigle modunu aynen. Workshoptaki sürüm kaç bilmiyorum. Ve yamayı kurarken font dosyalarını mutlaka doğru yere at. Yoksa Türkçe karakterler gözükmez. Klajdoa da tekrar kuruluma bakınca çözdü sorununu.

Arkadaşlar konuya yeni anketi ekledik. Anket sonuçlarına göre seçilen modu çevireceğiz. Anket 6 Nisan Cuma gecesine kadar duracak. Ekibimize 2 mütercim tercümanlık öğrencisi daha eklendi  :razz:  :cool: Ama şuan vize dönemi olduğundan çeviriye hemen başlayamayacağız. O yüzden çıkış tarihi vermiyoruz bu sefer. Ama elimizden geldiğince hızlı bir şekilde çevireceğiz. Ankete eklenmesini istediğiniz modlar olursa yorumdan belirtebilirsiniz.

De Ngesiz said:
L'Aigle için teşekküre geldim baya geciktim ama olsun, ellerinize sağlık.
Teşekkürler, keyifli oyunlar.

Arkadaşlar A World of Ice and Fire modu çevirisini Meka33 ve ekibi çevirmeye devam ettiğinden anketten kaldırdık. A World of Ice and Fire için oy veren arkadaşların tekrardan oy vermesini rica ediyorum.

OliverQueen~ said:
De Ngesiz said:
L'Aigle için teşekküre geldim baya geciktim ama olsun, ellerinize sağlık.
Teşekkürler, keyifli oyunlar.

Arkadaşlar A World of Ice and Fired modu çevirisini Meka33 ve ekibi çevirmeye devam ettiğinden anketten kaldırdık. A World of Ice and Fire için oy veren arkadaşların tekrardan oy vermesini rica ediyorum.
Olllley be!

Back
Top Bottom