L'aigle %100 Türkçe Yama

Hangi modun çevrilmesini istiyorsunuz? (6 Nisan Cuma gecesi son.)

• Prophesy of Pendor

Votes: 16 30.8%
  • Vikings Conquest(Şimdiye kadar %70'i çevrilmiş DLC'nin)

Votes: 8 15.4%
  • ACOK

Votes: 7 13.5%
  • Diplomacy (Güncelleme)

Votes: 4 7.7%
  • Warsword Conquest

Votes: 8 15.4%
  • Nova Aetas

Votes: 7 13.5%
  • Perisno

Votes: 2 3.8%

• Total voters
    52

Users who are viewing this thread

Başarılar dilerim.Ayrıca Prusya İmparatorluğu yazmışsınız Prusya Krallığı olucaktır orası.Prusya Bismarck yönetiminde Alman prenslikleri ile birleşip Almanya İmparatorluğuna dönüşene kadar krallık statüsünde sayılmıştır.

Karyus said:
Başarılar dilerim.Ayrıca Prusya İmparatorluğu yazmışsınız Prusya Krallığı olucaktır orası.Prusya Bismarck yönetiminde Alman prenslikleri ile birleşip Almanya İmparatorluğuna dönüşene kadar krallık statüsünde sayılmıştır.
Teşekkürler. Haklısın taraflar kısmına Prusya Krallığı olarak yazmıştım. Game.menus çevirirken dalgınlığıma gelmiş  :razz:

klajdoa said:
ilerlemeye baktım da dostum çok hızlısınız maşallah nazar değmesin  :grin:
Teşekkürler :smile:

adsız said:
Hocam Türkçe modları da İngilizce'ye çevirebilirsiniz, öyle bir düşünceniz var mı?
Önceliğimiz sevilen İngilizce modları Türkçeye foruma kazandırmak. Ama onlardan talep gelirse çevirebiliriz.

Kısa zaman da hızlı ilerlemiş ekip.Tebrikler ve başarılar.

Bekleyişiniz için teşekkürler. Biz ihtiyatlı davranmayı tercih edip süreyi uzun tuttuk. Amacımız tüm kontrolleri yapıp sıkıntısız ve hatasız bir şekilde size sunmaktır.

Kantinoma said:
Bekleyişiniz için teşekkürler. Biz ihtiyatlı davranmayı tercih edip süreyi uzun tuttuk. Amacımız tüm kontrolleri yapıp sıkıntısız ve hatasız bir şekilde size sunmaktır.
Muazzamsınız ya siz.

Destekleriniz için teşekkürler :smile: Sınav yüzünden 3-4 gündür çeviri yapamıyordum. Yarından itibaren daha da hızlanacağız.
Rhotromir said:
Warsword Conquest'i çevirmezseniz keserim sizi!Haberiniz ola!  :lol:
L'aigle bitince bir anket daha yapacağız sıradaki mod için :razz:

Back
Top Bottom