L'aigle %100 Türkçe Yama

Hangi modun çevrilmesini istiyorsunuz? (6 Nisan Cuma gecesi son.)

• Prophesy of Pendor

Votes: 13 29.5%
  • Vikings Conquest(Şimdiye kadar %70'i çevrilmiş DLC'nin)

Votes: 7 15.9%
  • ACOK

Votes: 6 13.6%
  • Diplomacy (Güncelleme)

Votes: 3 6.8%
  • Warsword Conquest

Votes: 6 13.6%
  • Nova Aetas

Votes: 7 15.9%
  • Perisno

Votes: 2 4.5%

• Total voters
    44

Livotes

Recruit
WBNWWF&SVC
Best answers
0
Yoğunluk dönemi geçtikten sonra yeni çeviri çalışmalarına başlayacağız. Başlayacağımız zaman yeniden oylama yapılacaktır

TurkishOttoman

Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
OliverQueen~ said:
Arkadaşlar Kantinoma ile daha önce belirttiğimiz gibi sözümüzü tutup 15 Mart günü çeviriyi yayınlamış bulunuyoruz.  :smile: İlk iletide linki bulabilirsiniz, kurulum da içinde yer alıyor. Okul yoğunluğu gecikmeye sebep olmasaydı 26 Şubatta yayınlayacaktık fakat geç olsun güç olmasın. Çeviriyi beğenip modu keyifle oynamanızı umuyoruz. :razz:
Elinize emeğinize sağlık. Sabırla beklediğimize değmiştir. Gerçi fazla bekledik sayılmaz ama vazgeçmediğiniz için Teşekkürü borç bilirim.

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Bu çeviriyi hatasız bir şekilde kullanmak için;

http://www.moddb.com/mods/laigle/downloads Buradan 1.3 versiyonunu indirip, üstüne 1.4patch yükleyip son olarak da 1.4.1 hotfix yüklemeniz gerekiyor.

Öncelikle desteğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler.  :razz: Test etmek için neredeyse hiç vaktimiz olmadı. Hataları bu konu altında belirtirseniz onları da elden geçirebiliriz.

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
O font sorununun oluşmaması için kurulumda belirttiğimiz gibi Font dosyalarını yerlerine atman gerekiyor. Ama bir kontrol edeyim baştan yine de. Warband sürümün 1.173 mü ve L'aigle 1.4.1 mi kullanıyorsun?

+++
Tekrar kurulumda anlattığım gibi kurdum sorun yok. Tekrardan kur. Başkası da font sorunu yaşarsa kuruluma tekrar bakmasını tavsiye ederim.

McY4r4L1

Recruit
Best answers
0
Türkçe yamanızı ve modu Mount Blade Warband Türkiye Grubunda paylaştım 60a yakın indirme aldı ve çok sevildi.Çok teşekkürler.

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Efe Bozkurt said:
Hayırlı olsun! Uzun zamandır bekliyordum. Elinize sağlık.
Teşekkürler :smile:

McY4r4L1 said:
Türkçe yamanızı ve modu Mount Blade Warband Türkiye Grubunda paylaştım 60a yakın indirme aldı ve çok sevildi.Çok teşekkürler.
Rica ederim :smile: Grubun linkini özelden atabilir misin bana da?

Livotes

Recruit
WBNWWF&SVC
Best answers
0
Rhotromir said:
Eveeettt, sırada Warsword Conquest var dimi.?
Bu aralar gerek okul gerek işlerimiz yoğunluğundan dolayı şimdilik yeni bir çalışmaya başlamayacağız. Başlayacağımız zaman tekrardan oylama yapılacaktır.

Livotes

Recruit
WBNWWF&SVC
Best answers
0
eneskurt1 said:
Çeviri biizzaat denedim . Başarılı olmuş . Yenı projelere darısı :grin:
Teşekkürlerimizi sunarız. Diğer modlarıda sırayla çevireceğiz.

Hatake Kakashi

Grandmaster Knight
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Çeviriyi denedim, oynadığım kısıma kadar herhangi bir hata yoktu. Güzel olmuş ellerinize sağlık. Şimdi hangi modu çevirmeyi düşünüyorsunuz?