L'aigle %100 Türkçe Yama

Hangi modun çevrilmesini istiyorsunuz? (6 Nisan Cuma gecesi son.)

• Prophesy of Pendor

Votes: 13 29.5%
  • Vikings Conquest(Şimdiye kadar %70'i çevrilmiş DLC'nin)

Votes: 7 15.9%
  • ACOK

Votes: 6 13.6%
  • Diplomacy (Güncelleme)

Votes: 3 6.8%
  • Warsword Conquest

Votes: 6 13.6%
  • Nova Aetas

Votes: 7 15.9%
  • Perisno

Votes: 2 4.5%

• Total voters
    44

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
adsız said:
Başarılar! #Rezerve
Teşekkürler :smile:

eneskurt1 said:
Selam !! Ilk önce kolay gelsın . Bır sorum var şuan çevırdığınız modun senaryosu varmı yoksa natıve gıbı mı oynuyoruz ? :roll: :roll: :roll:
Bildiğim kadarıyla senaryosu yok, teşekkürler.

Karyus

Başarılar dilerim.Ayrıca Prusya İmparatorluğu yazmışsınız Prusya Krallığı olucaktır orası.Prusya Bismarck yönetiminde Alman prenslikleri ile birleşip Almanya İmparatorluğuna dönüşene kadar krallık statüsünde sayılmıştır.

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Karyus said:
Başarılar dilerim.Ayrıca Prusya İmparatorluğu yazmışsınız Prusya Krallığı olucaktır orası.Prusya Bismarck yönetiminde Alman prenslikleri ile birleşip Almanya İmparatorluğuna dönüşene kadar krallık statüsünde sayılmıştır.
Teşekkürler. Haklısın taraflar kısmına Prusya Krallığı olarak yazmıştım. Game.menus çevirirken dalgınlığıma gelmiş  :razz:

adsız

Squire
Best answers
0
Hocam Türkçe modları da İngilizce'ye çevirebilirsiniz, öyle bir düşünceniz var mı?

adsız

Squire
Best answers
0
eneskurt1 said:
adsız said:
Hocam Türkçe modları da İngilizce'ye çevirebilirsiniz, öyle bir düşünceniz var mı?
Öyle bır ıstek varmıkı yabancı arkadaşlardan :grin:
Mesela CVH modu... Steam atölyede yabancı arkadaşları görüyorum.

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
klajdoa said:
ilerlemeye baktım da dostum çok hızlısınız maşallah nazar değmesin  :grin:
Teşekkürler :smile:

adsız said:
Önceliğimiz sevilen İngilizce modları Türkçeye foruma kazandırmak. Ama onlardan talep gelirse çevirebiliriz.

Black Dead

Kısa zaman da hızlı ilerlemiş ekip.Tebrikler ve başarılar.

Livotes

Recruit
WBNWWF&SVC
Best answers
0
Bekleyişiniz için teşekkürler. Biz ihtiyatlı davranmayı tercih edip süreyi uzun tuttuk. Amacımız tüm kontrolleri yapıp sıkıntısız ve hatasız bir şekilde size sunmaktır.

adsız

Squire
Best answers
0
Kantinoma said:
Bekleyişiniz için teşekkürler. Biz ihtiyatlı davranmayı tercih edip süreyi uzun tuttuk. Amacımız tüm kontrolleri yapıp sıkıntısız ve hatasız bir şekilde size sunmaktır.
Muazzamsınız ya siz.

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Destekleriniz için teşekkürler :smile: Sınav yüzünden 3-4 gündür çeviri yapamıyordum. Yarından itibaren daha da hızlanacağız.
Rhotromir said:
Warsword Conquest'i çevirmezseniz keserim sizi!Haberiniz ola!  :lol:
L'aigle bitince bir anket daha yapacağız sıradaki mod için :razz:

FLESHCER

Sergeant Knight at Arms
WBNWWF&SM&BVC
Best answers
0
Çevirinin hızlanması adına isterseniz yardımcı olabilirim. Elinize sağlık bu arada :smile: