LAG problemi SW sıkıntısı artık yetmedi mi?

Users who are viewing this thread

Twitter'da şu sıralar ping ile ilgili bazı şeyler gündeme gelmiş, sanırsam Türkiye genelinde bir arıza var.

Bu arada @Effect Videonda ki bir çok şeyi bazen bende yaşıyorum hocam :grin:
Türkiye genelindeki bir sıkıntıdan kaynaklı olsa, aynı saatlerde en basitinden Amerika sunucusunda daha yüksek çıkardı. Farklı oyunlarda da denedim ve pingim her zamanki halinde.

Bende de aynı sıkıntı var 59 ping alırken şimdi 80 alıyorum garip bir şekilde. Bazı serverlarda 67 kadar oluyor ancak eski pingimi aratıyor yine de. Türkiye genelinde bir sıkıntı var desek hem İstanbul'daki arkadaşım 55 ping alıyor hem de benim discorddaki pingim 59 EU serverları içerisinde. Serverları taşıdığınıza dair bir bilgi verildi TW tarafından discordda. Ne zaman düzelir bu sıkıntı? @MArdA TaleWorlds

Bende de aynı sıkıntı var 59 ping alırken şimdi 80 alıyorum garip bir şekilde. Bazı serverlarda 67 kadar oluyor ancak eski pingimi aratıyor yine de. Türkiye genelinde bir sıkıntı var desek hem İstanbul'daki arkadaşım 55 ping alıyor hem de benim discorddaki pingim 59 EU serverları içerisinde. Serverları taşıdığınıza dair bir bilgi verildi TW tarafından discordda. Ne zaman düzelir bu sıkıntı? @MArdA TaleWorlds
Ben de öyle bir şey duydum bir oyuncudan ama TW tarafından doğrulama gormedim, aksine tasinmadigini söylemiş Marda yukarıda.

Battle ve siege için Türkiyede sunucu şart. Geforce now fiziki sunucu acicakmis, Türkiye sunucuları için de bir anlaşma ile 2-3 sunuculuk bölüme yer verilse iyi olurdu.

Artık bu konuyu sabit bir konu yapalım çünkü kalıtsal çözülmeyen bir konu haline geldi.
Zaten çıktığı bugünden yana yaşanan ping ve sw sorunları yetmezmiş gibi güncelleme sonrası resmen battı oyun! 100+ ms ve sürekli dalgalı pingler senkronizasyon optimizasyon hataları çileden çıkarır hale geldi.
Oyunun Single kısmı kadar umursanmıyor nedense MP kısmı.
Özellikle Türklerin yaşadığı sw problemini ki işin uber saçma tarafı oyunun CEO'su da geliştiricileri de şirket de bir TÜRK'e ait "Armağan Yavuz" yani oyun bir nevi yerli diyoruz, yaşananlar ise "rezilliğin son perdesi".
Tekrar diyorum bir TR serverı açmanın maliyetini karşılayamıyorlar ise OC ve AS serverlarından birini kapatsınlar yada komple bu işi kapatsınlar. Türklere bunları yaşatmayın. Veya açın TR serverı için bir yardım kampanyası! Parayı oyun çıkar çıkmaz verdiğim gibi yine ilk ben yatıracağım size!!..

Back
Top Bottom