Kurtadam V2 | 3. Tur | Tur Sonu 27.06.14 20:00 - 21:00

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Wesley senin bu karakterinle bir insan olman zaten yalan.

O2QAZ5.jpg

arkadaşlar hala bu yalan söyleyen kişiye ve sadece basit bir oyunu kazanmak için hileye başvuranlara inanıyor musunuz cidden?

siz iletinizi....
öğreyi denetle yapmış olabilirsin

Ne yapıyorsunuz siz yahu? Oyunun içine ettiniz yani.

Dies Irae said:
1) Oyunculara rolleri ÖM yoluyla ulaştırılacaktır. Rollerin geldiği iletinin veya oyuncular arasındaki mesajların resmi çekilerek veya quote komutu kullanılarak konuya konulması veya başka bir oyuncuya gösterilmesi kesinlikle yasaktır.
Bunda anlamayacak ne var ?

Dies Irae said:
Ne yapıyorsunuz siz yahu? Oyunun içine ettiniz yani.

Dies Irae said:
1) Oyunculara rolleri ÖM yoluyla ulaştırılacaktır. Rollerin geldiği iletinin veya oyuncular arasındaki mesajların resmi çekilerek veya quote komutu kullanılarak konuya konulması veya başka bir oyuncuya gösterilmesi kesinlikle yasaktır.
Bunda anlamayacak ne var ?
bu kuraldan dolayı arkadaşın atılmasını istiyorum.

ahahah.  :smile:

Astendrache said:
Wesley sen benim aşkım bi tanemsin. beni bırakma sevgilim
?!
Eeee ne olacak şimdi, hem forum kuralları(bana düşmez gerçi) hem de oyun kurallarını çiğnedi. sadece oyuna mı devam edecek?

Wesley millete yalancı deme ki %90 ögeyi denetle de değil o. He yaptığı yanlış bu arada ama senin de geçen oyun ne yaptığını biliyoruz. Bu oyuna wesley gibi adamlar alınırsa sonuç böyle olur işte.
Pa5TpUe.jpg

Gerçekten bir oyun içinde yaptıklarınız çok şaşırtıcı. Çok çocukça. Diyecek bir şey yok. Daha da oyun oynanmaz bu konuda.

Bundan sonra başka oyun oynanır mı, yeni oyun açan olur mu bilmiyorum da böyle saçma hareket etme potansiyeli olan oyuncular girmesin, alınmasın. Oyunu düzgün oynayan herkese teşekkür ediyorum ve diğerleri adına özür diliyorum.

JLPAZn.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom