Need More Info Kuşatma yaparken oyunun ÇÖKME problemi !

Users who are viewing this thread

elagoz

Recruit
Merhabalar

Öncelikle sistem özellikleri : İşlemci = i7 7700 e.kartı = gtx1070 ram d4 = 16gb vs.. Gt 62vr 7re msi gaming notebook kullanıyorum.
Oyunda sorunsuz kasmadan oynuyorum. Her ne kadar oyunun optimizasyonu leş olsada.

Sorunuma gelirsek : Kuşatma yaptığımda fps dropları başlıyor ne zaman merdivenlerı sura dayadık askerler yukarı çıkıyor fps aniden 70 den 0 düşüyor ve oyun crash veriyor. Her seferinde aynısı tekrarlanıyor bu sayede kuşatma yapamıyorum aynı sorun 2080ti ekran kartı kullanan arkadaşımdada mevcut bununla ilgili yardım istiyorum
sözde en son gelen yamada düzeltildiği söylendi fakat aksine dahada beter bir hal aldı.


Yetkililerden yardım bekliyorum.

Edit : All drivers update !
Edit2 : Krallıktan birisinin ordusunda kuşatmaya katılınca herhangi bir sorun yaşanmıyor fakat kuşatmayı kendim yönetir isem ne olur ise olsun o merdivenler sur duvarlarına dayandığında oyun crash vermektedir.
 
Last edited:
+1 oyunda ilerlemem için siege yapmam lazım ama oyun dayanmıyor siege girdikden 5 dk sonra donuyor ve crash veriyor
 
Oyun oynanmaz bir halde kuşatma yapmam gerekli fakat yapay zeka yapar ise ona katılıyoruz mecbur kendimiz yapınca direk crash veriyor şaka gibi
 
Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.
 
Back
Top Bottom