Users who are viewing this thread

Nexc0

Recruit
Merhabalar, oyunu alalı 3 gün oldu veya olmadı. 3 gün boyunca aralıksız oynuyorum, yaşadığım bir çok sorun oldu. Bunları ileterek çözümlenmesini umuyorum. Yaşadığım sorunları şu sekilde;

1. Oyun içerisindeki "İstiana'nın planı" ve "Komployu Durdur" görevlerinde hata gördüm, hatalı olup olmadığını nasıl yapılacağı için türlü anlatılmıyor. "Komployu Durdur" çalışma süresi bittikçe başarısız oluyor ve tekrar geri geliyor. "İstiana'nın Planı" adlı görevde ise komplo gücü yavaş yavaş artıyor, fakat neye göre arttığı belli değil, bunu gösteren de birşey yok. Yani bu sorunumda kısaca görevlerde neyi nasıl yapmamız gerektigi pek anlatılmıyor.

2. Bir krallığa giriş yaptım, ordu kurdum ve bir şehiri kuşattım. Düşman bir ordu geldi, ordu liderini ihanet listesinde için ikna ettim, gerekli şeyleri yaptım ve başarılı oldum. Ordu liderini kendi tarafıma çektim. "Şimdi ayrılmalıyım" dedim cıktım ettik, göster Fakat bir ekrandan bir ekran yüklendi ettikten sonra. 30 nüfus gerekdu, 50'den fazla nüfusum vardı ama bu butona tıklayamıyordum, yani kapalıydı. Sonrasında tekrar konuşmayı kapattım, gen aynı şey tekrarlandı. Bu birkaç varsayılan böyle devam etti. Sonunda ayrıldığımda aynısı olmadı ve adam gitti. Fakat bu sefer de kuşatmakta olduğum şehir buga girdi. Bir panel yok kuşatma imkanı kamp halinde, solda şehir kuşatmasıyla ilgili bir panel yok, adamla konuşunca kayboldu. Bu Yüzden kuşatmaya devam edemiyorum, oyunu devam ettirebiliyorum ama kuşatma olduğu yerde Kalıyor, kamp Halinde olduğum için herhangi bir hareket hareket edemiyorum. Oyundan çıkış yapıp tekrar girmeyi denedim, bir faydası olmadı. Eski bir kaydetme geçmekten başka çarem kalmadı, hiçbir türlü düzelmiyor.

Sorunlarıma kısa süre çözüm bulursanız çok sevinirim.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, konu ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik.
Bu konunun oluşturulduğu tarihten bu yana yayınladığımız yamalar ve iyileştirmeler bu ve buna benzer birçok sorunu çözdü. Şu anda oyunun en son live veya beta sürümlerinde aynı sorunu yaşıyorsanız, sorunun araştırılması ve ekibe iletebilmemiz için lütfen bu konuya bir yanıt bırakın.

Back
Top Bottom