• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Resolved Kuşatma Sorunu, Hikaye Görevi Sorunu

Users who are viewing this thread

Nexc0

Recruit
Merhabalar, oyunu alalı 3 gün oldu veya olmadı. 3 gün boyunca aralıksız oynuyorum, yaşadığım bir çok sorun oldu. Bunları ileterek çözümlenmesini umuyorum. Yaşadığım sorunları şu sekilde;

1. Oyun içerisindeki "İstiana'nın planı" ve "Komployu Durdur" görevlerinde hata gördüm, hatalı olup olmadığını nasıl yapılacağı için türlü anlatılmıyor. "Komployu Durdur" çalışma süresi bittikçe başarısız oluyor ve tekrar geri geliyor. "İstiana'nın Planı" adlı görevde ise komplo gücü yavaş yavaş artıyor, fakat neye göre arttığı belli değil, bunu gösteren de birşey yok. Yani bu sorunumda kısaca görevlerde neyi nasıl yapmamız gerektigi pek anlatılmıyor.

2. Bir krallığa giriş yaptım, ordu kurdum ve bir şehiri kuşattım. Düşman bir ordu geldi, ordu liderini ihanet listesinde için ikna ettim, gerekli şeyleri yaptım ve başarılı oldum. Ordu liderini kendi tarafıma çektim. "Şimdi ayrılmalıyım" dedim cıktım ettik, göster Fakat bir ekrandan bir ekran yüklendi ettikten sonra. 30 nüfus gerekdu, 50'den fazla nüfusum vardı ama bu butona tıklayamıyordum, yani kapalıydı. Sonrasında tekrar konuşmayı kapattım, gen aynı şey tekrarlandı. Bu birkaç varsayılan böyle devam etti. Sonunda ayrıldığımda aynısı olmadı ve adam gitti. Fakat bu sefer de kuşatmakta olduğum şehir buga girdi. Bir panel yok kuşatma imkanı kamp halinde, solda şehir kuşatmasıyla ilgili bir panel yok, adamla konuşunca kayboldu. Bu Yüzden kuşatmaya devam edemiyorum, oyunu devam ettirebiliyorum ama kuşatma olduğu yerde Kalıyor, kamp Halinde olduğum Için herhangi Bir yere hareket de edemiyorum. Oyundan çıkış yapıp tekrar girmeyi denedim, bir faydası olmadı. Eski bir save dosyasına geçmekten başka çarem kalmadı, hiçbir türlü düzelmiyor.

Sorunlarıma kısa sürede çözüm bulursanız çok sevinirim.
 

bFaceIII

Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.
 
Top Bottom