Open Kuşatma Öncesi Birlik Yerleştirme İle Alakalı Buglar

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.7.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

AKD-13

Recruit
Ekran Görüntüleri
Video1:

Video2:

Resim 1:

Resim 2:

Sorun 01:
Kuşatma öncesi Birlik yerleştirmeye çalışırken ilk olarak daha önceki savaşta ayarlamış olduğum ilk iki sıradaki birlikleri (Atlı birlikler) hiç bir şekilde silemiyorum. 0 Asker taşımalarına rağmen o şekilde kalıyorlar (Bknz: Video 1).
Sorun 02: Yine kuşatmada, bazen atlı askerler yine atlı şekilde kalabiliyor (Bknz: Video 1 - Son kısım)
Sorun 03: Otomatik yerleştirme dedim zaman ise oyun tamamen kontrolden çıkıyor. Öncelikle oyunda büyük donmalar oluyor. ve seçtiğim birliği hiçbir yere tıklayıp yerleştiremiyorum (Donma her seferde oluyor, yerleştirememe bazen)(Bknz: Video2). Anladığım kadarıyla donma bazı askerlerin liste dışı kalması yüzünden oluyor olabilir.
Sorun 04: Yine otomatik yerleştir dedikten sonra askerler miktarlarını belirlerken bir çok problem oluyor. Askerleri birden fazla bölüme bölmek istesem bile çoğu zaman değişiklik yapamıyorum (Kendiliğinden sıfırlanıyor). Değişiklik yapabilsem bile bu sefer kilitleme seçeneği çalışmıyor, bir birliğin sayısını değiştirince hepsi birden rastgele değüişiyor ve istediğim sonucu almak mümkün olmuyor (Bknz: Video2).
Sorun 05: İkinci sefer otomatik yerleştir dedikten sonra bu sefer de sliderlar düzgün sonuç göstermiyor. Seçtiğim menzilli birliğin sayı olarak doğru gösterse de oran olarak tüm askerler üzerinden oranlıyor gibi duruyor ve üstte bahsettiğim problemler de devam ediyor (Bknz: Resim1).
Sorun 06: Oyunu kapatıp tekrar giriş yaptım ve otomatik yerleştir demeden birlikleri ayarladım. Ancak savaşı başlattıktan sonra Asker birlikler de oluşturduğum şekilde değil, rastgele değişmiş durumdaydı. Bazı birlikler hem menzilli hem yakın dövüş askelrerinden oluşuyordu ki öyle bir düzenleme yapmamıştım (Bknz: Resim 2).
Sorun 07: Yine savaşı başlattıktan sorna tüm askerler onları yerleştirdiğim noktalardan anlam veremediğim bir şekilde başka yerlere gitmeye başlıyor. oluşturduğum formasyon tamamen yok oluyor.

Oynanılan Sistem: Geforce Now üzerinden oynuyorum.

Back
Top Bottom