KUŞŞATTIĞIM KALENİN SAHİBİ OLAMIYORUM

Users who are viewing this thread

Mevcut bir krallığım var klan seviyem ise 4 tek başıma veya Ordu kurup şehir ve kale aldığım zaman kalenin veya şehrin hangi klana ait olacağı oylaması geldiği zaman benim klanım çıkmıyor başkasındaki şehiri ve kaynak kaleyi 200 nüfuz ödeyerek başkasına ver dediğim zaman Gine’n oylamada benim klanım çıkmıyor bu sorunu nasıl çözerim ne yapmam gerekir ?

O sıkıntı şuan bende de var 2 şehirim varken yanıma 3 tane lord çektim . Her şehir ve kale aldığımda o lordlardan birine vermek zorunda bırakıyor oyun kendime alamıyorum şuan daha fazla

Derdinizin dermanı var. Mod kullanmanız gerekiyor.

Bu mod sayesinde kendi fethettiğiniz kaleleri oylama olmadan alabiliyorsunuz. Savaştan sonra size soruyor. Elinizde tutmak isterseniz yerleşim sizin oluyor.

(Düzenlenmiş Diploması) - Güncellendi
DiplomacyReworked

Şehrinizden Krallıklara Savaş ya da Barış ilan edebiliyorsunuz. Ayrıca ele geçirdiğiniz yerleşimleri kendinize alma seçeneği eklenmiş.

Diplomacy Reworked Turkce Ceviri

Kurulum
İndirdiğiniz modları Winrar ile paketten çıkardıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasöre girip içindeki dosyayı Bannerlord/Modules kısmına eklemeniz ve oyun girişindeki Mods kısmından aktive etmeniz gerekiyor.

Derdinizin dermanı var. Mod kullanmanız gerekiyor.

Bu mod sayesinde kendi fethettiğiniz kaleleri oylama olmadan alabiliyorsunuz. Savaştan sonra size soruyor. Elinizde tutmak isterseniz yerleşim sizin oluyor.

(Düzenlenmiş Diploması) - Güncellendi
DiplomacyReworked

Şehrinizden Krallıklara Savaş ya da Barış ilan edebiliyorsunuz. Ayrıca ele geçirdiğiniz yerleşimleri kendinize alma seçeneği eklenmiş.

Diplomacy Reworked Turkce Ceviri

Kurulum
İndirdiğiniz modları Winrar ile paketten çıkardıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasöre girip içindeki dosyayı Bannerlord/Modules kısmına eklemeniz ve oyun girişindeki Mods kısmından aktive etmeniz gerekiyor.
Ben bunun türkçesini indirdim de kare simgeleri çıkıyor neyin ne oldugunu bilmiyorum normal orjinalini indirip bir deneyeceğim

Kurulumu yanlış yapmışsınız. Önce orjinali indirip kuracaksınız. Üstüne Türkçesini atacaksınız. Belirtmemişim kusura bakmayın.
Aslında tam dediğin gibi yaptım önce orjinali indirdim sonra türkçesini indirdim attım dosyaları yer değiştire evet dedim ama bir daha deneyeyim

Modu attıktan sonra Türkçe birşey yapmamıza gerek mi var ilk defa indireceğim için pek bi fikrim yok yardımcı olurmusunuz ?

Modu attıktan sonra Türkçe birşey yapmamıza gerek mi var ilk defa indireceğim için pek bi fikrim yok yardımcı olurmusunuz ?

Sorunuzu tam olarak anlamadım. Açıklamaları izlerseniz, sorun olmaz.

Aslında tam dediğin gibi yaptım önce orjinali indirdim sonra türkçesini indirdim attım dosyaları yer değiştire evet dedim ama bir daha deneyeyim

Paketten çıkartırken buraya çıkar seçeneğini seçin. Yoksa klasör ismi farklı oluyor o yüzden launcher üzerinden gözükmüyor olabilir.

Modu kurdum yamayı da attım modlar kısmında görüyorum çalışıyor yani ama şimdi yeni kule aldım ama seçimlerde yine klanım görünmüyor kuşattığım yerleri yine kendime alamıyorum

Modu kurduktan sonra 2 kale aldım ikisindede sormadı modun çalıştığına eminim çünkü herhangi bi kaleye gittiğim zaman diplomasi ve krallık diplomasisi olarak 2 seçenek çıkıyor diğer krallıkların liderleriyle görüşebiliyorum ve seçenekleri seçtiğim kalenin sahibine tımar hediye edebiliyorum ama kesinlikle kuşatılmış başka Klandan kendime alamıyorum .

Sorunuzu tam olarak anlamadım. Açıklamaları izlerseniz, sorun olmaz.

Paketten çıkartırken buraya çıkar seçeneğini seçin. Yoksa klasör ismi farklı oluyor o yüzden launcher üzerinden gözükmüyor olabilir.
Hallettim problem yok eyvallah

Back
Top Bottom