Resolved Krallıktan ayrıl dediğimde crash alıyorum

Users who are viewing this thread

Rafaelzz

Recruit
Krallık sekmesinden krallıkta ayrıl dediğimde aynı zamanda lord ile konuşup azad edilmek istediğim her seferde crash alıyorum ve oyun kapanıyor.Çözülmüş ve çözülmemiş sorunları incelediğimde çözüm bulamadım (kaçırdıysam affola).Bir iki kişinin daha başına geldiğini gördüm.Krallıktan ayrılamıyorum ve kral çıldırdı bütün dünyayla savaş halindeyiz teker teker kaleler gidiyor ben hala crash yiyorum.Crash uploaderdan raporları gönderdim.Bilgisayar donanımlarımda aşağıdaki gibidir;
intel Core i5-3330 işlemci
msi GTX 1050ti 4g
8 gb ram
W10 işletim sistemi

Last edited:
Aynı sorun bende de olmuştu. Krallıktaki tüm aktif oylamalarda oyumu kullandıktan sonra, herhangi bi oylama olmadığında krallıktan ayrılabildim.

k tuşuna basıp krallık sekmesine girdiğinde karşına bir kaç tane uyarı geliyor, örneğin a bölgesi alındı sahibi kim olsun diye

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom