Krallık kurup politika daki unsurlar.

Users who are viewing this thread

zeduser10

Recruit
Bu politikalarda belirsiz olaylar var. Bunları anlayabilenler varsa yazarsa sevinirim
1- toprak vergisi= seçtiğimde benden -200 dinar gibi rakam yiyorum. Açıklama az çok 100 kere tekrar tekrar okuyunca birşey anladım sanırsam . köy gelirinin %5i eşraf lara gidiyor sanırsam. Gidiyor ama ne oluyor sonuçta ? ne olduğu hakkında fikri olan var mı ? :grin:
2- devlet tekelleri = birşeyler yazılmış sonrasında atölye üretimi %10 azalır demiş. önemli birşey bu %10. ne oluyor açıklama çok kötü. bunu ingilizce oynayanlar belki biliyordur.
3-taç görevi = bunu yapmak istiyorum nüfuz düşürdüğü için malum oyun buglu yemek problemi düşsün . ama ticaret cezası diyor bu tam olarak nedir.
4 - askeri taç = bunu yanımdaki lord lar istiyor . Askeri başarılar %30 fazla başarı verir diyor bu tam olarak ne demek istiyor. ün mü ? güzel birşey olsa gerek tüm askerlerin maaşları %10 artıyor çünkü.
5- devamı yok . :grin: buglu şeyler var onları yazmıcam çözerler inşallah diye :grin:
bu kısımları ben anlamadım belki ingilizcesi kuvvetli olup eng olarak oyunu oynayanlar farklı bir anlatım olup çözmüş olabilir bir şansımı deniyeyim dedim forumda. bilinmezlikler hoş değil D:

Back
Top Bottom