Users who are viewing this thread

Aseray'a daldım,1 kale aldım artık toprak sahibi bir klanım eğer krallık kurma varsa kuracağım yoksa güney imaratorluğuna katılacağım,nasıl krallık kurabilirim görev ile kuruluyorsa o görevi nasıl alabilirim?

Oyun başlangıcı verilen 10 soylu ile görüşme görevini tamamla. Devamında Battania ve İmparatorluktaki iki karakterle görüş, sancağı onun adına kullanacağını söyle ardından görev sekmesinde gereksinimleri göreceksin.

Bu görev yorumlara bakılır ise tam kasvet. Eskiden ne güzel ilk kaleyi aldıktan sonra krallık oluşturma şansımız oluyordu hemen. Güncelleme ile düzelir inşallah. Bazen 1 lordu bulmak 20 dakika sürüyor. Durdukları yerde durmuyorlar. Psikoloji bozar (:

Valaha ben ticarete atıldım geze geze lordlar karşıma çıktı tek tek yaptım hem paramı kazandım hemde görevi yaptım :smile:

Oyunu sanırım bir çıkmaza soktum, sancağı gidip bir krallığa teslim ettim altına girmek için sonra o krallık çöktü vs 500 gün falan oldu, sancağı verdiğim için sanırım krallık falan kuramıyorum şimdi gittim sancağı verdiğim adamı idam ettim ama yine sancak mancak yok ne yapacağım bilen var mı

Oyunu sanırım bir çıkmaza soktum, sancağı gidip bir krallığa teslim ettim altına girmek için sonra o krallık çöktü vs 500 gün falan oldu, sancağı verdiğim için sanırım krallık falan kuramıyorum şimdi gittim sancağı verdiğim adamı idam ettim ama yine sancak mancak yok ne yapacağım bilen var mı
Belki sancak o krallığı yok eden krallığa geçmiştir. Bir de onu aramayı dene. Sancağı tekrar almak için ya o krallığın altına girmen gerekecektir ya da o krallığı yok etmen. Bunun için de başka krallıkların altına girmen gerekecek. Belki direkt kralı öldürünce de alabiliyorsundur emin değilim. Bunları denemeni tavsiye ederim. Yok olup gitmemiştir zannımca. Ama erken erişim yani, olmaz diye bir şey yok.

Edit: Belki de sancağı çalması için kurnazlığı iyi olan bir yandaşla da anlaşabiliyorsundur. Bunun ihtimali daha az ama :smile:

Belki sancak o krallığı yok eden krallığa geçmiştir. Bir de onu aramayı dene. Sancağı tekrar almak için ya o krallığın altına girmen gerekecektir ya da o krallığı yok etmen. Bunun için de başka krallıkların altına girmen gerekecek. Belki direkt kralı öldürünce de alabiliyorsundur emin değilim. Bunları denemeni tavsiye ederim. Yok olup gitmemiştir zannımca. Ama erken erişim yani, olmaz diye bir şey yok.

Edit: Belki de sancağı çalması için kurnazlığı iyi olan bir yandaşla da anlaşabiliyorsundur. Bunun ihtimali daha az ama :smile:
Sancağı verdiğim adamın tüm topraklarını vlandiyalılar aldı ve şuan tüm harita onların ordu güçleri 20k :grin: ben sadece bir şehrim var ve anlamsız bir şekilde tüm liderler ile ilişkilerim -100 ve tam bunu yazarken görevler güncellendi arkadaşlar bende komplo 1640 olunca BATI GÜNEY ve KUZEY imparatorluklarını yok et diye görev verdi @WouLinX tavsiyelerin için teşekkür ederim bu arada <3

Back
Top Bottom