Need More Info Krallık kurma sorunu!

Users who are viewing this thread

1.4.1 güncelleme öncesinde oyuna ara vermiştim ve tekrar başladığımda oyunu en güncel hali olan 1.4.1 sürümüne güncelledim ve yeni bir oyun başlattım. oyunda birçok çökme hatası ile karşılaştım ve açıkcası çok dert etmedim ama ana hikayeyi devam ettirirken tüm gereksinimleri yerine getirmiş olmama rağmen İmparatorluk Karşıtı Bir Krallık Kur görevini sonuçlandıramıyorum. görevin istediği tüm şeyleri yerine getirdim hatta sadece Arzagos'u verdiği görevi değil Istiana'nın da verdiği her gereksinimi yerine getirdim. buna karşın her ikisinde de görevi sonuçlandırıp krallık kuramıyorum. bu kadar büyük bir hatanın oluşması ve hala giderilmemesi büyük bir sorun. internet üzerinde yaptığım aramalarda bu sorun ile karşılaşan bir kaç kişi daha gördüm ama maalesef kimse çözümünü bilmiyor. konu hakkında acil yardımlarınızı veya güncellemenizi bekliyorum.

Krallık kurma koşullarını tamamladıktan sonra İstiana veya Arzagos ile konuştunuz mu?
Buna rağmen böyle bir durum oluşuyorsa save dosyasını bizlere bu konunun bağlantısıyla birlikte upload.taleworlds.com üzerinden iletebilir misiniz?

Krallık kurma koşullarını tamamladıktan sonra İstiana veya Arzagos ile konuştunuz mu?
Buna rağmen böyle bir durum oluşuyorsa save dosyasını bizlere bu konunun bağlantısıyla birlikte upload.taleworlds.com üzerinden iletebilir misiniz?
Şuanki versiyonda var mı bilmiyorum yaklaşık 2 aydır singleplayer oynamadım ama son oynamamda kendi krallığımı kurduğumda otomatik olarak İmparatorluk'la barış yapıyor devletim.
İşin kötü yanı ise ne İmparatorluk'a ne de başka bir devlete savaş açamıyorum lordlarına gidip "taleplerimi iletmeye geldim" dediğimde sadece özür dileyebiliyordum ve savaş açmanın tek yolu köylerini yağmalamak, köylülerine saldırmak gibi haydutça yollardı. Bunu sevmiyorum çünkü oluşturduğum karaktere de yakışmıyor eşrafla ilişkimi de düşürüyor ben durduk yere bir sürü eşrafla ilişkimin düşmesini istemiyorum. Sadece eşrafla da değil Arzagos'la da ilişkim düşüyor -100 falan alıyor öyle söyleyeyim.
Eğer ki sorun hâlâ devam ediyorsa yetkililere iletirseniz sevinirim. Teşekkürler.

1.4.1 güncelleme öncesinde oyuna ara vermiştim ve tekrar başladığımda oyunu en güncel hali olan 1.4.1 sürümüne güncelledim ve yeni bir oyun başlattım. oyunda birçok çökme hatası ile karşılaştım ve açıkcası çok dert etmedim ama ana hikayeyi devam ettirirken tüm gereksinimleri yerine getirmiş olmama rağmen İmparatorluk Karşıtı Bir Krallık Kur görevini sonuçlandıramıyorum. görevin istediği tüm şeyleri yerine getirdim hatta sadece Arzagos'u verdiği görevi değil Istiana'nın da verdiği her gereksinimi yerine getirdim. buna karşın her ikisinde de görevi sonuçlandırıp krallık kuramıyorum. bu kadar büyük bir hatanın oluşması ve hala giderilmemesi büyük bir sorun. internet üzerinde yaptığım aramalarda bu sorun ile karşılaşan bir kaç kişi daha gördüm ama maalesef kimse çözümünü bilmiyor. konu hakkında acil yardımlarınızı veya güncellemenizi bekliyorum.
Selam, aynı sorun bende de vardı. Şöyle çözdüm. Görevde ki tüm gereksinimleri tamamladıysan klan sekmesinden Create Kingdom seçeneğini seçip gerekli ayarlamaları yapıyorsun ve krallığını kuruyorsun. Daha sonra ise 2 npc'den biri ile konuşup ana görevlere devam ediyorsun.

Arkadaşlar Medeniyeti "İmparatorluk" olan yerleşkenizdeki vali ile konuşarak krallık kurabilirsiniz. Klan sekmesindeki "krallık kur" seçeneği bende de mevcut değil. Ama İmparatorluk yerleşkemdeki vali ile konuşarak krallığımı kurdum.

Back
Top Bottom