Need More Info Krallık Kurma Hatası

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.9
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

gorzone

Recruit
Istiana ve Agrazos ile konuşup imparatorluk taraftarı bir krallığı destekle, imparatorluk taraftarı bir krallık kur, imparatorluk karşıtı bir krallığı destekle ve imparatorluk karşıtı bir krallık kur görevlerinin dördünü de açtım.

İmparatorluk karşıtı bir krallık kur görevini verip krallık kurmak istiyorum. Görevin tüm şartları tamam. Görev ekranında hepsi yeşil tikli görünüyor. Ancak krallığı kurmak için agrazos'a gidip konuştuğumda sadece "sancağı hangi kralla vermem gerektiği hakkında" diyaloğu çıkıyor. Krallığı kuramıyorum. Görevi teslim edemiyorum. Kale aseray kalesi klan seviyesi 4 birlik 150 kişi. Görevler açılalı 20 oyun günü. Save noktam burası. 108 oyun günü olduğunda "10 yıl içinde görev tamamlanamadı" deyip bütün görevler başarısız diye kapanıyor.

Acil yardım talep ediyorum.

Merhaba. Detaylı olarak inceleyebilmemiz adına bu durumu görebileceğimiz bir save dosyasını upload.taleworlds.com üzerinden bize gönderebilir misiniz? Dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama kutusunda bu başlığın linkine yer vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba sorunu çözebildin mi acaba ? Aynı hata bendede var.Tüm görevlerimi açtım.Agrazos un impartorluk karşıtı krallık kurma görevinin 4 koşulunuda saglamış olarak görünmesine rağmen "sancağı hangi krala vermem gerektigi hak." dialogu cıkıyor sadece.Klan seviyem 4.5 , almış oldugum yerleşke Sturgia'dan Ustokol Kalesi(Revyl Sehrinin hemen arkasında).Asker sayım 132.Yani bütün şartlar tamam.Hatam nerede anlayamıyorum.Yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Merhaba. Sorunun farkındayız ancak üzerinde çalışabilmek ya da yeniden oluşturabilmek için bu durumun yaşandığı bir save dosyasına ihtiyacımız var. Yukarıda belirttiğim link üzerinden bize save dosyanızı göndermeniz mümkün olursa geliştiricilerimize hemen iletebiliriz. Bir de bu görevleri almadan önce ve konuştuktan sonra spesifik bir eylem (krallığa katılmak gibi) gerçekleştirdiniz mi?

Merhaba. Sorunun farkındayız ancak üzerinde çalışabilmek ya da yeniden oluşturabilmek için bu durumun yaşandığı bir save dosyasına ihtiyacımız var. Yukarıda belirttiğim link üzerinden bize save dosyanızı göndermeniz mümkün olursa geliştiricilerimize hemen iletebiliriz. Bir de bu görevleri almadan önce ve konuştuktan sonra spesifik bir eylem (krallığa katılmak gibi) gerçekleştirdiniz mi?
Sadece paralı askerlik yaptım.Klan namını yükseltebilmek için.Ama bahsettiğim kaleyi kuşatırken paralı askerlikten çıkışımı yapmıştım.Tabi ki gönderiyorum bu süreç ne kadar sürecek peki ne yapmam gerekiyor.Birde oyunu ben steamden oynuyorum dikkatimi ceken steam kütüphanesinden oyun özelliklerine girdiğimden katılmış oldugum her hangi bir beta yok son çıkan betaya katıl desem düzelme şansı var mı ? Ben direk oyunu satın alıp giriş yaptım çünkü.

Save dosyamı gönderdim html linki ile birlikte.Beta sürümü hakkında bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

Dosyanız ekibimize iletilmiştir. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Beta sürümleri bazı hatalar için düzeltmeler içerir. Bu yüzden düzelme şansı yok demek doğru olmaz. Beta sürümüne geçerek hatanın giderilip giderilmediğini test edebilir ve ardından, ana sürümde oynamaya devam etmek istiyorsanız, aynı sekmeden ana sürüme geçiş yapabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler!

Dosyanız ekibimize iletilmiştir. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Beta sürümleri bazı hatalar için düzeltmeler içerir. Bu yüzden düzelme şansı yok demek doğru olmaz. Beta sürümüne geçerek hatanın giderilip giderilmediğini test edebilir ve ardından, ana sürümde oynamaya devam etmek istiyorsanız, aynı sekmeden ana sürüme geçiş yapabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler!
1.6.2 de oynuyorum bende de aynı şekilde hepsi yeşil gözüküyor ama krallık kurabilmek için oyunun başında hangi krallığı seçtiysek o krallıktan şehre ihtiyacımız var galiba. Önceden 1 şehir olsa kurabiliyorduk.

Merhaba, 1.7.0 yamasına geçtik ve sanırım bu hata hala devam ediyor. Şuanda benimde oynadığımsave dosyamda aynı sorunla karşılaştım. Hiç bir şekilde kendi krallığımı kuramıyorum. Büntün görevleri tamamlayıp tiklememe rağmen, ne istinia dan ne de agrazos dan krallık kurma teklifini alamıyorum. Sadece hangi krallığa götürmem konusunda öneride bulunuyorlar. O kadar oynadıktan sonra burada takılmak çok can sıkıcı.

Aynı sorun 1.7.0 yamasında bende de devam ediyor. İki tarafın görevlerinin gereksinimlerini sağlamış gözükmeme rağmen kendi krallığımı kuramıyorum.

Tüm görevleri yaptım İstina ve Arzagos ile de konustum imparatorluk yerleşkemde var klan seviyemde 4 yok krallık kur kapalı.Pardon kapalı değil yalnıs oldu öyle bir buton yok panelde...

diğer hataları bilmiyorum ama her şeyi yerine getirdikten sonra valinizle konuşup kurabiliyorsunuz klan sekmesindeki butonla kurma kaldırılmış

Sahip olduğunuz kaleye/şehre bir yoldaşınızı vali olarak atayarak onunla konuşmayı deneyebilir misiniz?

Back
Top Bottom