Need More Info Krallık Kurma Hatası

Currently viewing this thread:

Oyun Versiyonu {Örn: e1.5.0]
1.5.9
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

gorzone

Recruit
Istiana ve Agrazos ile konuşup imparatorluk taraftarı bir krallığı destekle, imparatorluk taraftarı bir krallık kur, imparatorluk karşıtı bir krallığı destekle ve imparatorluk karşıtı bir krallık kur görevlerinin dördünü de açtım.

İmparatorluk karşıtı bir krallık kur görevini verip krallık kurmak istiyorum. Görevin tüm şartları tamam. Görev ekranında hepsi yeşil tikli görünüyor. Ancak krallığı kurmak için agrazos'a gidip konuştuğumda sadece "sancağı hangi kralla vermem gerektiği hakkında" diyaloğu çıkıyor. Krallığı kuramıyorum. Görevi teslim edemiyorum. Kale aseray kalesi klan seviyesi 4 birlik 150 kişi. Görevler açılalı 20 oyun günü. Save noktam burası. 108 oyun günü olduğunda "10 yıl içinde görev tamamlanamadı" deyip bütün görevler başarısız diye kapanıyor.

Acil yardım talep ediyorum.
 

bFaceIII

Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhaba. Detaylı olarak inceleyebilmemiz adına bu durumu görebileceğimiz bir save dosyasını upload.taleworlds.com üzerinden bize gönderebilir misiniz? Dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama kutusunda bu başlığın linkine yer vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.
 
Top Bottom