Krallığa Lord Çekme

Users who are viewing this thread

Ben krallığıma lord çekince lordun sahip olduğu eski yerleşimler eski krallığında kalyor. Ama benim lordlarımdan biri krallığımdan ayrılınca o klana ait yerleşim yerleri onda kalıyor. Benim topraklarım niye durduk yere başka krallığın oluyor? Çok saçma bir sistem

Ben krallığıma lord çekince lordun sahip olduğu eski yerleşimler eski krallığında kalyor. Ama benim lordlarımdan biri krallığımdan ayrılınca o klana ait yerleşim yerleri onda kalıyor. Benim topraklarım niye durduk yere başka krallığın oluyor? Çok saçma bir sistem
Politikalarda olan bir özellik o durumu değiştiriyor.Bir bakayım.

Normalde öyle olmaması gerekiyor

Savaş durumunda bulunduğun bir krallıktan ikna ettiğin lord , yerleşkesi ile birlikte geliyor. Barış halinde iken ikna ettiysen yerleşkesini krallığında bırakıp geliyor. Önceden bir ordu ile karşılaştığında , ordu komutanını ikna etme seçeneği çıkıyordu. İkna edersen seninle birlikte orduya karşı savaşıyordu. Artık bir orduya katılmak üzere yola çıkmış veya bir ordu içerisinde şehirde bekleyen bir lordu ikna edemiyoruz.
Son güncellemeler ile ikna olayları bir hayli yaygınlaştı anladığım kadarı ile ama genel kaide yazdığım gibiydi.

Back
Top Bottom