kral olamıyorum

Users who are viewing this thread

atalay121

Squire
arkadaşlar evlendim şehir ele geçirdim ama diğer krallar beni kral olarak tanımıyor diğer lordlar bana güvenmiyor ne yapmalıyım
nam 2500, idare hakkı 12, onur 24  diğer lordlardan ilişkim 18 olan bile var ama benim kral olmamı tanımıyor

Gronax said:
Ya oyunda sen bir krallık kurunca hiçbir krallık seni sevmiyor heralde başka bir krallık kurulmasını istemiyorlar.
e hep böyle bir şey vardı zaten de ben belki warbandde kralların seni tanıması gibi birşey koymuşlardır diye düşündüm

Gronax said:
Kral olarak tanımıyorlar ama seni lord olarak kabul edebiliyorlar zaten oyunda lord olduğumuz için bize çok görevde vermiyorlar.
evet eskiden mektup iletme görevleri falan veriyorlardı şimdiye kadar hiç öyle bir görevle karşlaşmdm

atalay121 said:
arkadaşlar evlendim şehir ele geçirdim ama diğer krallar beni kral olarak tanımıyor diğer lordlar bana güvenmiyor ne yapmalıyım
nam 2500, idare hakkı 12, onur 24  diğer lordlardan ilişkim 18 olan bile var ama benim kral olmamı tanımıyor

kRallıklarla savaş özellikle kralı bir kere yen  sonra git baış talep et idare hakkı alıyosun benim idare hakkı:99 daha fazlla olmuyo galiba; lordları esir alma.

krallıgın güclü olması lazım lord sayını namını vb. artırıp öyle deneyin sadece iknanın 10 olması yetmiyor ben denedim olmadı

Benim krallığımda tanınmıyor haritadaki her yeri aldım ama hala tanınmıyorum. Ne yapmam gerek kaç kere elçi gönderdim. Kadın diyorki çıkar sağlayabileceğin bir krallıkla anlaş vs. Onlara elçi gönderiyorum olmuyor. Krallığını tanıtabilen var mı? Krallığımı tanıtamadığım için hiçbir lord gelmiyor benim tarafıma

Back
Top Bottom