Kortlcha's Expansion to Native Modu (SP) (WB) v9.5 Patch çıktı!

Users who are viewing this thread

Yeni özelliklerle beraber modun yeni versiyonu birazdan çıkacak. Yeni eklediğim özellik:
-Artık her şehrin, paralı asker limiti, paralı asker artma oranı ve paralı asker sayısı var:
1-Şehirlere gittiğinizde, menü vasıtasıyla, paralı asker alıp alamadığınızı kontrol edebiliyorsunuz.
2-Bir şehrin paralı askerlerinin artışı, paralı asker artma oranıyla doğru orantılıdır. Yani, daha fazla paralı asker artar.

-Oyuna gizli bir yer eklendi. Eğer partinizin tespit etme yeteneği belli oranda fazlaysa, onu görebilirsiniz.
1-Eğer kabul ederseniz, adaya ışınlanıyorsunuz. Orada bir yerleşim yeri açılıyor. İstersek Kalradya'ya geri dönebilir, istersek oradan çıkıp tekrar girebilir, istersek içeri girebilir, istersek de orayı yağmalayabiliriz.
2-Eğer yağmalamayı seçerseniz, envanter yönetimi en yüksek yoldaş, oradan seçtiğiniz (yemek, silah gibi) eşyaları envanterine atar.
3-Eğer girmeyi tercih ederseniz, "bir olay olana kadar ayrılamazsınız" diye yazı çıkıyor.
4-Girdiğinizde, öldürdüğünüz kişilerin cesedini, 3 saniye k harfine basılı tutarak yağmalayabilirsiniz.

Resimler:
XxsoL.jpg
EoyWY.jpg
BXyhd.jpg
5xUWu.jpg
7WTye.jpg
dGxGm.jpg
PBsEc.jpg
pbi_g.jpg
U5x9n.jpg
UCL98.jpg

Yeni sürüm geldi:
-Yeni Yapay zeka!
1-Askerler, düşmanını şaşırtabiliyor, yeteneğine göre blok yapabiliyor. Yetenekler değiştikçe, agresiflik ve bloklama da değişiyor.
Ayrıca askerlerin istatistikleri de değişti.

Türklerden rağbet çok az. Birkaç kişi için bir sürü yazıyı çevirmek zaman kaybı. Herkes ne isterse ekliyorum ama yine de rağbet yok.

Yeni versiyon çıktı:
https://mega.nz/#!rKA22Q7D!a8UrpNvtA6J_8_U8ZTm32CZP2hNaLqyMJCT5vBsAGss
Yenilik:
-Artık bindiğimiz atların da yetenekleri var. İstediğimiz gibi yeteneklerini değiştirebiliyoruz.

Kortlcha said:
Türklerden rağbet çok az. Birkaç kişi için bir sürü yazıyı çevirmek zaman kaybı. Herkes ne isterse ekliyorum ama yine de rağbet yok.

Dostum Türklerden ilgi bekliyorsan modunu Türkçe sunman gerekir diye düşünüyorum. Türkçe olarak sunarsan o zaman ilgi artacaktır, oyunları keyifli kılan şeydir bence güzel lisanımızla birlikte kendimizi oyunun öyküsüne kaptırmak.

Back
Top Bottom