Korsana Karşı Koruma ?

Users who are viewing this thread

Selamlar merak ettiğim bir konu vardı korsana karşı nasıl bir koruma izlenicek ciddi anlamda özellikle Türkiyede korsanı bekleyen çok kitle var bunların korsan indirip oynamasını açıkçası istemiyorum elimden gelse kürekle bile döverimde neyse olacakmı korsana karşı koruma ?

Zaten erken erişim olduğu için sürekli güncelleme gelecektir. Torrent ile filan indiren kişiler çıkış yaptığı versiyonla oynamayı büyük bir zevkle düşünecektir fakat sürekli güncelleyemedikleri için bir zaman sonra kendilerince illallah edeceklerdir.

TaleWorlds'un Youtube kanalında canlı yayında bazı Türkler "crack ne zaman çıkar,crack olaylarını nereden takip ederim,oyuna bu kadar para verilmez" diyor. Bradalar'ın canlı yayınında biri "korsan oynamazsam adam değilim" diyordu. Durum çok vahim.

TaleWorlds'un Youtube kanalında canlı yayında bazı Türkler "crack ne zaman çıkar,crack olaylarını nereden takip ederim,oyuna bu kadar para verilmez" diyor. Bradalar'ın canlı yayınında biri "korsan oynamazsam adam değilim" diyordu. Durum çok vahim.
zaten adam değildir o

Selamlar merak ettiğim bir konu vardı korsana karşı nasıl bir koruma izlenicek ciddi anlamda özellikle Türkiyede korsanı bekleyen çok kitle var bunların korsan indirip oynamasını açıkçası istemiyorum elimden gelse kürekle bile döverimde neyse olacakmı korsana karşı koruma ?

?, korsana karşı ciddi bir önlem olmadığını duydum kırılabilir falan diyorlar, umarım doğru değildir 8 yıllık emeğin direk korsana düşmesi çok kötü olur.

Korsana çare yok yapılması gereken hileye karşı koruma.Normalde yapılan korsana karşı önlem almaya çalışıp zamanı boşa harcamaktansa oyunu daha iyi yapıp korsan oynayanları topluluğa katmak.

Korsana çare yok yapılması gereken hileye karşı koruma.Normalde yapılan korsana karşı önlem almaya çalışıp zamanı boşa harcamaktansa oyunu daha iyi yapıp korsan oynayanları topluluğa katmak.
Kesinlikle, ben bu oyunlara korsan girdim, en sonunda hepsini satın aldım, şu an en büyük tehdit hackerlar, korsanlar değil.

Bende öyle dedim yayında.

Halen korsana düşmemiş oyunlar var. İstendiği takdirde engellemek mümkün.

Bu erken erişim olduğu için tam bir oyun olarak görülmüyor. Hatta cracksiz bile oynama yöntemi çıkmış nette. Yani craklenmeyecektir kararlı bir sürüm çıkana kadar şayet.

Şey... ee oyunu 8 sene önce duyurmasına rağmen anca çıkaran onu da adam akıllı çıkaramayan taleworlds hakkında konuşuyoruz değil mi? İstediğiniz kadar isteyin ya da taleworlds istediği kadar istesin. Onun yerine kaynakları daha iyi fırsat için kullanmak daha önemli değil mi? Warbanda çok emek vermiş mp oyuncuları hileden çok çektik. Aynı şeyin bannerlord da olmasını istemem. Oyunu diri tutan kitle olarak.

Bende öyle dedim yayında.

Halen korsana düşmemiş oyunlar var. İstendiği takdirde engellemek mümkün.

Bannerlord crack'e karşı fazladan bir DRM ile anlaşmamış görüldüğü üzere. Anlaşılsa ne olurdu işin sonunda crack çıkardı fakat alacakları bu hizmet için ödeme yapacaklardı. Oyunun fiyatına eklenecekti haliyle bence doğru karar.

Back
Top Bottom